pondělí 17. února 2020 Miloslava

Čeká nás Týden pro rodiny. Bude se mluvit o problémech ve vztazích i asertivitě

Jihlavský Family a Senior Point pořádá ve dnech 21. – 24. května hned několik akcí v rámci Týdne pro rodiny. Druhý ročník se ponese ve znamení rodinných a partnerských vztahů, které představují základní stavební kámen pro spokojený život.

„Na workshopech, seminářích a konferenci představíme způsoby, jak na dobrých vztazích pracovat a dále je rozvíjet, a jaká řešení mohou mít vztahy, které se ocitnou v problémech. K dispozici vám bude lektorský tým odborníků, kteří se dlouhodobě vztahovou problematikou zabývají,“ říká k chystaným akcím v rámci Týdne pro rodiny Jana Stejskalová z Family a Senior Pointu Jihlava.

Všechny aktivity se budou konat v prostorách krajského úřadu na Žižkově ulici. „Konkrétně 21. května to bude workshop na téma konflikty ve vztahu a jejich řešení. 22. května se bude mluvit o asertivním přístupu v rodinné komunikaci. Následující den bude na programu seminář s názvem Životní mapy, 24. května budeme mluvit o harmonizaci rodinných a partnerských vztahů,“ popisuje program jednotlivých dnů Stejskalová.

Podrobnosti najdou zájemci na webu

Foto pixabay.com

Štítky Týden pro rodiny, worskhopy, rodina, vztahy, asertivita

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.