čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Krimi

Kuriózní střet dvou traktorů. Jeden řidič nadýchal skoro tři promile, druhý neměl řidičák

Ke kuriózní dopravní nehodě došlo včera odpoledne v Urbanově na Jihlavsku. Šlo totiž o střet dvou traktorů, přičemž viník nadýchal ke třem promile alkoholu. Druhý řidič měl dechovou zkoušku negativní, zato nedisponoval patřičným řidičským...

Třicetiletý muž nedávno opustil vězení. Teď se znovu pustil do distribuce pervitinu

Zřejmě nenapravitelný je třicetiletý muž ze Žďárska, kterého minulý týden zadrželi policisté. Ukázalo se, že přibližně od června distribuoval na Třebíčsku pervitin. V drogové trestné činnosti není žádným nováčkem, nedávno totiž vyšel z vězení.

Dost nezodpovědně se choval polský řidič kamionu, který v pátek 16. října po 15. hodině způsobil dopravní nehodu. Jak se později ukázalo, muž už v Polsku popíjel alkohol, a poté se vydal do ČR. Řidič si po noci na záchytce rovnou vyslechl verdikt...

Opilá žena nezvládla smyk a několikrát se přetočila přes střechu. Nadýchala skoro 2,5 promile

Alkohol hrál hlavní roli v dopravní nehodě, která se stala v neděli 18. října kolem šestnácté hodiny. Na svědomí ji má šestadvacetiletá řidička, která nadýchala skoro 2,5 promile.

Muž nechal mezi regály obchodu peněženku, během chvilky přišel o 57 tisíc

Hodně draho vyšla zapomnětlivost čtyřiašedesátiletému muži, který při nakupování v Havlíčkově Brodě ponechal svoji peněženku mezi regály. Než se nadál, někdo ji v nestřežené chvíli ukořistil, čímž způsobil škodu blížící se 60 tisícům korun.

Agresivní opilec se povaloval v obchodě v Kollárově ulici. Naměřili mu 3,21 promile

K agresivnímu opilci musela ve čtvrtek vyjíždět jihlavská policejní hlídka. Dvaašedesátiletý muž se povaloval v obchodě a na okolí reagoval podrážděně. Než byl odvezen na záchytku, bylo mu naměřeno více než tři promile alkoholu.

Řidič náklaďáku, co uvízl mezi závorami, byl díky veřejnosti nalezen. Pracuje pro firmu z Bosny a Hercegoviny

K nepříjemnému incidentu, který mohl skončit velkým neštěstím, došlo v pondělí 12. října krátce po 11. hodině v Okříškách na Třebíčsku. Řidič nákladního auta nerespektoval signalizaci na železničním přejezdu a zůstal zaklíněný mezi již sklopenými...

Čtyři hasičské jednotky vyjížděly dnes v noci před půl druhou k požáru rekreační chalupy v obci Kraborovice na Havlíčkobrodsku. Událost má fatální následky. Zemřela při něm žena.

Mladý muž chtěl skočit z dálničního mostu. Plán mu nakonec rozmluvili policisté

Dramatické okamžiky se odehrávaly ve středu 14. října krátce před 15:30 v místě 146. kilometru dálnice D1. Sedmadvacetiletý muž se rozhodl, že svoji tíživou životní situaci vyřeší skokem z mostu.

Hned čtyři jednotky hasičů vyjížděly ve čtvrtek v podvečer k požáru skladu v Popicích na Jihlavsku. Podle vyšetřovatelů začalo hořet kvůli technické závadě nabíječky. Odhadnutá škoda je 1,5 milionu korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.