neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Krimi

Z procházky se vrátil jenom pes. Pohřešovaného seniora našli pochlazeného v kempu

Štěstí v neštěstí měl třiasedmdesátiletý senior, který se v pátek ztratil při procházce se psem. Díky okamžité reakci policistů, hasičů a dobrovolníků byl však v tu chvíli podchlazený a drobně zraněný muž vypátrán v kempu Wilsonka na břehu...

Tragédie v Přibyslavi. Osobní auto srazilo chodkyni, ta zraněním na místě podlehla

K tragické nehodě došlo včera navečer v Přibyslavi na Havlíčkobrodsku. Střet s osobním autem byl osudný chodkyni, která na následkům vážných poranění na místě podlehla.

Dva opilí mladíci ukradli příslušenství k mobilům. Policie je chytila dřív, než si poškozený všiml, že je okraden

Policisté dopadli dva mladé zloděje ještě dřív, než poškozený zjistil, že je okraden. K této netypické situaci došlo v noci ze středy na čtvrtek v Malátově ulici v Jihlavě. Mladšímu pachateli je 15 let, takže v následném šetřením oběma neprospěje...

Otřesný případ nyní řeší policisté ve Světlé nad Sázavou. Zatím neznámý pachatel v kotci usmrtil dva psy. Hrozí mu až tři roky ve vězení.

Kuriózní nehoda na dálnici. Na 118. kilometru směrem na Brno skončil sypač v příkopu

Ke kuriózní nehodě došlo dneska ráno na 118. kilometru dálnice D1 směrem na Brno. V příkopu totiž neskončil osobní nebo nákladní auto, ale sypač, který daný dálniční úsek upravoval pro lepší sjízdnost ostatním. Nehoda si vyžádala jedno zranění.

Muž v Jihlavě obtěžoval mladé studentky, svlékal se před nimi. Skončil v policejní cele

Jihlavští policisté velmi rychle dopadli devětačtyřicetiletého muže, který svým jednáním ve městě obtěžoval mladé studentky. Byl dopaden díky všímavosti strážníků městské policie.

Opilý násilník na jihlavské ubytovně napadl jiného muže. Pobodal ho kuchyňským nožem

Za mříže směřoval agresivní cizinec, který v Jihlavě napadl a vážně zranil jiného muže. Na ubytovně bodl svého spolubydlícího nožem, zraněný muž skončil v nemocnici. Pětatřicetiletému násilníkovi hrotí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Milionová škoda vznikla během požáru harvestoru. Stroj hořel kvůli technické závadě

Čtyři jednotky hasičů - ze Světlé nad Sázavou, Habrů, Leštiny u Světlé a Sázavky - zasahovaly u dnešního požáru harvestoru. Stroj hořel zhruba kilometr od obce Sázavka na Havlíčkobrodsku.

Osobní auto se střetlo s cyklistou. Ten skončil se zraněním v novoměstské nemocnici

V nemocnici skončil cyklista, kterého dnes krátce před 11. hodinou srazilo osobní auto. K incidentu došlo ve Ždáru nad Sázavou na Brněnské ulici.

Hned čtyři hasičské jednotky byly povolány k požáru osobního auta do Kralice nad Oslavou, konkrétně do části obce Horní Lhotice.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.