čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Krimi

PÁTRÁNÍ: Třiačtyřicetiletý muž byl naposledy viděn minulý čtvrtek v Dukovanech

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném třiačtyřicetiletém Janu Myslivcovi. Ten bydlí v Brně, ale vazby má i na Vysočinu. A právě v Dukovanech na Třebíčsku byl spatřen minulý čtvrtek naposledy.

Mám roztrhané montérky, teď už budu pořád chodit nahý, říkal muž jihlavským městským strážníkům

V jihlavské psychiatrické nemocnici skončil muž, který v sobotu 4. července zaměstnal jihlavské strážníky a během odpoledne se postaral o pozdvižení. Pobíhal totiž nahý po parkovišti za Snahou.

Otec z Jihlavska neplatí alimenty na svou dceru. Dluží už přes 70 tisíc korun

Třiatřicetiletý muž z Jihlavska platí sporadicky alimenty na svou osmiletou dceru. Vyživovací povinnost nedodržuje už od roku 2014.

V Jihlavě u ubytovny došlo k napadení. Zraněný muž si několik dní poležel v nemocnici

Až desetiletý pobyt za mřížemi hrozí pětatřicetiletému cizinci, který v Jihlavě napadl a vážně zranil jiného muže. Přivolaní policisté pak zjistili, že byl pod vlivem alkoholu.

Řidič na Simsonu boural u Hybrálce. Zřejmě se plně nevěnoval řízení

Jihlavští policisté v sobotu 4. července po 17. hodině vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala na komunikaci III/1311 v katastru obce Hybrálec. Jejím účastníkem byl šestasedmdesátiletý řidič Simsonu.

Z nedělního koupání tragická událost, v třebíčském rybníku utonul osmnáctiletý mladík

K tragické události došlo včera večer v lokalitě třebíčského rybníka Kuchyňka. Osmnáctiletého chlapce, který na jeho břehu nechal osobní věci, pohřešoval kamarád. Hodinu před půlnocí bylo tělo mladíka nalezeno ve vodě bez známek života.

Dál půjdeš pěšky! Cyklista nadýchal přes dvě promile, hrozí mu pokuta až 50 tisíc korun

To, že z cyklistického výletu přijde domů pěšky, asi devětapadesátiletý muž neplánoval. Poté, co policistům nadýchal více než dvě promile, mu ale nic jiného nezbývalo. A to není všem jeho lapáliím konec, cyklista bude čekat na vyčíslení pokuty,...

Třicetiletá žena je v podmínce. Krádež kosmetiky za stovku ji může poslat za mříže

Kvůli krádeži kosmetiky za sto korun si může jít sednout do vězení třicetiletá žena, která je aktuálně v podmínce. Zboží chtěla ukrást ve čtvrtek 2. července dopoledne v prodejně v Havlíčkově Brodě.

Šedesátiletý řidič v Lukách nad Jihlavou nadýchal skoro tři promile

Dost nezodpovědně se zachoval šedesátiletý řidič, kterého ve čtvrtek 2. července odhalili policisté. Byl totiž pod vlivem alkoholu. Kontrola proběhla po 17. hodině v Lukách nad Jihlavou, konkrétně na Školní ulici.

Případ popálené třináctileté školačky má smutný konec. V brněnské nemocnici podlehla svým zraněním

K nešťastné události došlo ve středu 24. června v prostoru jihlavského městského vlakového nádraží. Teprve třináctiletá dívka zde šplhala na vagony. Z trolejí však přeskočil silný elektrický výboj, který dívku zasáhl a způsobil jí vážné...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.