čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Krimi

Hledaný chlapec vykradl prodejnu v Heleníně. Prozradilo ho ošetření kvůli pořezané ruce

Jihlavští policisté velmi rychle objasnili vloupání do prodejny v Heleníně. Na svědomí ho má mladistvý chlapec, po němž bylo navíc vyhlášeno celostátní pátrání.

Silně opilý muž se dobýval do cizího domu. Po příjezdu policie nebyl schopen dechové zkoušky

Nemilé chvilky zažili v pondělí obyvatelé jednoho z domů v Bechyňově ulici v Havlíčkově Brodě. Dobýval se k nim totiž silně opilý muž. Po příjezdu policie nebyl ani schopen dechové zkoušky a logicky tak následovala deportace na záchytku.

U jihlavského Cityparku došlo ke rvačce. Jeden z opilců použil teleskopický obušek

Zdravotníci museli zasahovat u rvačky, která se stala v pátek 20. září nedaleko jihlavského Cityparku. Jeden z mužů při incidentu použil teleskopický obušek.

Na benzínce na D1 u Beranova se pohyboval mladý opilec. Hrozilo, že vstoupí do vozovky

Dnes v noci museli na dálnici D1 zasahovat policisté z oddělení ve Velkém Beranově. Kolem půl třetí ráno dostali oznámení, že na benzínce na 122. kilometru se pohybuje silně opilý muž.

Smrt šestnáctiletého mladíka stále nevyjasněna. Policie se opakovaně obrací na veřejnost

Ani po necelém měsíci není jasno. Havlíčkobrodští policisté nadále řeší tragédii, ke které došlo v sobotu 12. října kolem druhé hodiny ranní na okraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou, kde bylo nalezeno tělo...

Neznámý zloděj navštívil drogerii, kde sebral kartáčky a pasty za 28 tisíc korun

Do vězení až na dva roky může jít zloděj, který v Havlíčkově Brodě v jedné z drogerií ukradl větší množství zubních kartáčků a past.

Vandal poškrábal zaparkovaný osobák. Majiteli vznikla škoda kolem 40 tisíc korun

Chotěbořští policisté prověřují případ poškození osobního auta, ke kterému došlo v úterý 5. listopadu mezi sedmou hodinou ráno a půl druhou odpoledne na ulici Havlíčkova.

Zloděj v jihlavském Cityparku okradl maminku s kočárkem.  Z kabelky jí sebral peněženku

Maminku s kočárkem ve středu 6. listopadu okradl zatím neznámý zloděj. Událost se stala v jihlavském Cityparku. Případem se nyní zabývají jihlavští policisté.

Ve Vepříkově bylo odcizeno rozmetadlo hnojiv za půl milionu, pachateli hrozí až osm let

Neznámý pachatel odcizil ve Vepříkově na Havlíčkobrodsku zemědělský stroj v hodnotě přes půl milionu korun. Za svůj čin si může vyslechnout i osmiletý trest odnětí svobody.

V lese u Hodic řádil zloděj. Ze zaparkovaného traktoru sebral věci a odčerpal palivo

Jihlavští policisté hledají zloděje, který se v době od 1. listopadu do úterního rána vloupal do traktoru v katastru Hodic. Mimo jiné z traktoru odčerpal palivo.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.