Počasí dnes23 °C, zítra22 °C
Středa 27. září 2023  |  Svátek má Jonáš
Bez reklam

Krimi

Tři muži v Jihlavě ukradli dvě kola za 40 tisíc. Teď už jsou zpět u majitele

Jihlavští kriminalisté dopadli tři muže, kteří mají na svědomí krádež kol v Jihlavě. Došlo k ní na konci srpna. Obě kola už má zpět u sebe jejich majitel.

Váš účet byl napadený. Přečtěte si příběhy důvěřivých lidí, kteří po telefonu naletěli podvodníkům

Policisté na Vysočině opět varují před podvodníky, kteří důvěřivé lidi straší napadením bankovního účtu. Podle mluvčí policistů Jany Kroutilové jsou pachatelé přesvědčiví a velmi rychle reagují, proto je nutné mít se na pozoru. Tito lidé se často...

Opilý mladík ve špatném psychickém stavu odešel z domu a zranil se na ruce. Policie ho po chvilce našla

Nepříjemné chvíle zažila žena, která se v sobotu 23. září po 20. hodině kvůli svému příbuznému obrátila na policii. Na tísňovou linku 158 zavolala proto, že se o svého příbuzného bála.

Policie se na konci uplynulého týdne obrátila na média a veřejnost v souvislosti s pátráním po dvou nezletilých dívkách. Dnes dopoledne přišla dobrá zpráva - starší sedmnáctiletou dívku se již podařilo vypátrat. Šestnáctiletá Klára Šimková se...

Muž v garážích v Jihlavě vyráběl pervitin, posílal ho dalším dealerům. Obchody teď rozkryla kriminálka

Až desetileté vězení hrozí dvěma mužům, kteří jsou zapleteni do obchodování s pervitinem. Doplnila je ještě i žena, které hrozí o polovinu kratší trest. Drogového dealera, který pervitin ve velkém i vyráběl, nyní dopadli jihlavští kriminalisté.  

FOTO: Řidič, který vezl železo, měl přetížené vozidlo o 10 tun. Policie mu dala pokutu 11 tisíc korun

Policisté na Vysočině opět kontrolovali dodávky a nákladní vozidla a zjišťovali, jestli nejsou přetížená. V jednom případě bylo kontrolované vozidlo přetížené o 10 tun a řidič na místě dostal pokutu.

Řidička při předjíždění dostala smyk, skončila v poli a zranila se. Škoda na autě je 100 tisíc korun

Na sto tisíc korun byla vyčíslena hmotná škoda, která vznikla během úterní dopravní nehody. Stala se v katastru obce Mastník na Třebíčsku.

Záchranné složky zasahovaly dnes ráno kolem půl osmé v Havlíčkově ulici v Jihlavě. Osobní auto tam srazilo dívku, která pravděpodobně šla do školy. Skončila v péči lékařů.

Silně opilá řidička s miminkem kličkovala po dálnici D1. Střízlivěla v přítomnosti sociální pracovnice

Všímavý řidič možná zabránil neštěstí, které se mohlo odehrát na dálnici D1. Upozornil totiž policii na nebezpečnou jízdu opilé ženy, která po D1 jela v pondělí 18. září večer. Silně opilá řidička, která byla v autě se svým malým dítětem, mířila...

Někdo ukradl svahovou radlici z bagru, škoda je 70 tisíc. Zloděje hledá policie

Škoda kolem 70 tisíc korun vznikla krádeží svahové radlice z bagru. K té došlo v době od soboty 16. září do pondělních ranních hodin v katastru obce Zahradiště na Žďársku.

Krimi | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.