neděle 26. ledna 2020 Zora

Krimi

U Pelhřimova narazil do stromu náklaďák s chemikáliemi. Silnice na Tábor je uzavřena

K další sobotní havárii nákladního vozidla došlo před jedenáctou hodinou u Starého Pelhřimova. Kamion převážející 23 tun chemikálií narazil do stromu a vzpříčil se do vozovky. Komunikace I/34 je v místě nehody uzavřená, neprůjezdná by měla být...

U dálničního sjezdu na Jihlavu se převrátil kamion s kukuřicí, došlo k masivnímu úniku nafty

Po sedmé hodině ranní se účastníkům dopravního provozu na dálnici D1 naskytl neobvyklý pohled. Do příkopu se na 112. kilometru ve směru na Prahu dostal kamion naložený konzervami kukuřice, kde se následně úplně převrátil.

Muž, který seděl za krádeže, chtěl z obchodu v Jihlavě pronést uzené za 130 korun

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. To zřejmě neplatí u pětapadesátiletého muže, který kradl v obchodě na jihlavském Masarykově náměstí. K události došlo ve čtvrtek 23. ledna okolo 17. hodiny.

Bez zranění se neobešel střet dvou osobních aut, ke kterému vyjížděli záchranáři dnes před polednem k obci Lovčovice na Třebíčsku. V jednom z aut cestovaly dvě děti, obě se zranily.

Na Vysočině se v roce 2019 zvýšila kriminalita. Policisté vyšetřovali více vražd

Na Vysočině se loni stalo 5538 trestných činů, o 226 víc než v roce 2018. Přibylo i vražd. V porovnání s ostatními kraji bylo ale na Vysočině trestných činů nejméně. Přes 62 procent z nich se podařilo objasnit. Mezi nimi i všech sedm loňských...

Policie řeší vloupačku do garáže v Rančířově. Hledá zloděje, který sebral kompresor

Nepříjemné překvapení zažil majitel garáže v katastrálním území Rančířova na Jihlavsku. Vloupal se do ní zloděj a vzniklá škoda se dostala k šesti tisícům korun.

Na silnicích Vysočiny vyhasl další lidský život. Dnes před polednem došlo k další tragické nehodě, a to na silnici třetí třídy 3999 u obce Studenec na Třebíčsku. Řidič v osobním autě narazil do stromu a na místě podlehl svým zraněním.

Třiatřicetiletá žena trochu přebrala. Namol opilá ležela u obchodu na schodech

Policisté ve Velkém Meziříčí měli v úterý 21. ledna kolem 18. hodiny výjezd na ulici Františkov. U jednoho z obchodů tam na schodech ležela žena. Jak se ukázalo, byla namol opilá.

Další neštěstí na silnicích Vysočiny. Před osmou hodinou ráno zemřel řidič osobáku

I dnešní den bohužel potvrzuje, že leden 2020 je z hlediska následků dopravních nehod označován jako "tragický". Dneska ráno si totiž silnice Vysočiny vyžádaly další oběť, u obce Příštpo na Třebíčsku došlo k vážné havárii osobního vozidla, jehož...

V Budišově se ráno střetl osobní vlak s vozidlem, trasa je neprůjezdná

Před půl sedmou ranní došlo v Budišově na Třebíčsku ke střetu osobního vozidla s osobním vlakem. V péči zdravotníků nakonec s lehkými zraněními skončila řidička vozidla. Provoz na trati byl okamžitě zastaven.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.