neděle 15. prosince 2019 Radana

Krimi

Kriminalisté se od dnešního rána zabývají vraždou, která se stala v Humpolci. Během odpoledne zadrželi muže, který je z tohoto závažného činu podezřelý.

Muž okradl svou příbuznou. Na návštěvě si opsal údaje z karty, ty pak použil k nákupům

Čtyřiatřicetiletý muž v Jihlavě se nestyděl okrást svou blízkou příbuznou. Celkově jí způsobil škodu za více než tři a půl tisíce korun.

Policie od rána v Humpolci prověřuje násilný trestný čin, při němž zemřel člověk. Kvůli tomu musela být uzavřena ulice Na Kasárnách, řekla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Tři muži se vloupali do garáže. Majitel je pronásledoval v autě, zloději začali střílet

Policistům na Vysočině se poměrně rychle podařilo zadržet tři muže, kteří jsou podezřelí ze včerejšího vloupání do vnitřních prostor volně stojící garáže u objektu hájenky na Třebíčsku. Při útěku pachatelů z místa činu a jejich následném ujetí...

Dvojice podezřelých kvůli střelbě na Třebíčsku zadržena. Muži skončili v policejní cele

Brněnská zásahová jednotka zadržela na Žďársku dva lidi, které policie hledala kvůli dnešní střelbě na Třebíčsku. Při střelbě ani policejním zásahu nebyl nikdo zraněn. Oba jsou v policejní cele, kde budou pokračovat úkony v trestní řízení, řekla...

Policie hledá stříbrný ford kvůli  trestnému činu na Třebíčsku. Ujíždějí v něm zřejmě tři muži

Policie hledá stříbrný Ford Focus značky 7B3 6121. Ujíždějí v něm zřejmě tři muži, kteří na Třebíčsku spáchali závažný trestný čin. Informace o autu policie přijme na čísle 158. Lidé by se je neměli snažit zastavit, řekla mluvčí policie Dana...

Našel ztracenou peněženku a okamžitě začal utrácet. Identifikuje veřejnost podezřelého?

Našel ztracenou peněženku a platební kartou, kterou v ní našel, okamžitě zaplatil za zboží v obchodě. Policii je však pachatel stále neznámý, obrací se proto na veřejnost s žádostí o spolupráci při identifikaci muže, který by k případu měl mít co...

Zloděj z rodinného domu ukradl čtyři kola. K úlovku přihodil ještě 35 domácích klobás

Havlíčkobrodští policisté vyšetřují krádež, která se stala v přesně nezjištěnou dobu v období od 9. prosince do 10. prosince v Havlíčkově Brodě. Zatím nezjištěný zloděj ukradl jízdní kola, k nimž přihodil ještě domácí klobásy.

Jihlavské policisty zaměstnal opilec. Bouchal na dveře domu, v jednom bytě rozbil okno

Jihlavští policisté vyjížděli v pondělí 9. prosince k výtržníkovi, který se snažil dostat do bytového domu na Havlíčkově ulici. Nadýchal přes dvě promile alkoholu.

Muž ve špatném psychickém stavu rozbil čidla v paneláku. Skončil na psychiatrii

O rozruch v jednom z panelových domů v Pelhřimově se v pondělí 9. prosince v noci postaral čtyřiadvacetiletý muž. Ve společných prostorách domu úmyslně poškodil tři pohybová čidla osvětlení.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.