pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Krimi

Na jihlavské Hradební ulici se srazila dvě osobní auta. Škoda je 130 tisíc korun

Dvě nepojízdná osobní auta a škoda 130 tisíc korun. To je bilance sobotní nehody, která se stala v Jihlavě na Hradební ulici deset minut po deváté hodině ráno.

Na nádraží je bomba, oznámil opilý muž. Skončil na záchytce a s podezřením ze dvou trestných činů

Policie podezřívá třiatřicetiletého muže ze Žďárska z šíření poplašné zprávy. Podle nich ve středu podvečer oznámil na tísňovou linku, že je na vlakovém nádraží ve Žďáru nad Sázavou bomba. Tvrdil, že ji tam dal jiný člověk. Policisté se...

Muž v obci u Jihlavy napadl ženu. Poškodil její auto i věci v bytě

Hned ze čtyř trestných činů je podezřelý pětačtyřicetiletý muž z Jihlavy, který fyzicky napadl a zranil ženu v jejím bytě. K tomu jí poškodil vybavení bytu a také její osobní auto.

PÁTRÁNÍ: Hledá se sedmnáctiletá Melanie. Má jizvu nad obočím a tetování na zápěstí

Policisté v současné době hledají sedmnáctiletou Melanii Kačíovou. Dívka má trvalé bydliště v Ostravě, má ale nařízenou ústavní východu s umístěním v zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku. Kriminalisté se obracejí na veřejnost, která by...

FOTO: Hasiči z Třeště vyjížděli k požáru osobního auta. Hořelo na Fritzově ulici

Dnes ráno krátce před půl devátou vyjížděli třešťští hasiči na Fritzovu ulici, kde hořelo osobní auto. Průzkumem bylo zjištěno, že šlo o technickou závadu.

V obchodě na Romana Havelky řádil zloděj. V batohu chtěl pronést alkohol za tři stovky

Pobyt ve vězení zřejmě moc nevadí pětapadesátiletému muži, který byl v Jihlavě přistižený při krádeži. Jde totiž o recidivistu, který byl za majetkovou činnost již odsouzen. Vloni v létě byl propuštěný z vězení.

Osobní auto skončilo na boku mimo vozovku. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění

Dnes po 15. hodině vyjížděli profesionální hasiči z Pelhřimova k dopravní nehodě, která se stala v Pelhřimově ve směru na Jihlavu. Řidič s osobním autem skončil mimo vozovku na boku.

V prostoru nádraží se nachází bomba, znělo na lince 158. Podvodník už byl zadržen

Policisté ve Žďáru nad Sázavou přijali ve středu 15. ledna kolem 18. hodiny oznámení, že se v místě vlakového nádraží ve Žďáru nachází bomba. Na místo se tedy ihned vydali policisté.

Čtyřiadvacetiletý opilec obtěžoval zákazníky v obchodě. Nadýchal přes tři promile

O pozdvižení se v úterý 14. ledna postaral čtyřiadvacetiletý muž, který v prodejně ve Světlé nad Sázavou obtěžoval jiné osoby. Pak se vydal ven, kde se nebezpečně pohyboval u silnice.

Recidivista na Březinkách napadl tři muže. Je podezřelý ze dvou trestných činů

Tentokrát přísnější postih nyní hrozí osmadvacetiletému recidivistovi, který se v polovině prosince 2019 dopustil dalšího výtržnictví. V areálu zábavního centra na ulici Březinova fyzicky napadl tři muže.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.