pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Krimi

Dál půjdeš pěšky! Cyklista nadýchal přes dvě promile, hrozí mu pokuta až 50 tisíc korun

To, že z cyklistického výletu přijde domů pěšky, asi devětapadesátiletý muž neplánoval. Poté, co policistům nadýchal více než dvě promile, mu ale nic jiného nezbývalo. A to není všem jeho lapáliím konec, cyklista bude čekat na vyčíslení pokuty,...

Třicetiletá žena je v podmínce. Krádež kosmetiky za stovku ji může poslat za mříže

Kvůli krádeži kosmetiky za sto korun si může jít sednout do vězení třicetiletá žena, která je aktuálně v podmínce. Zboží chtěla ukrást ve čtvrtek 2. července dopoledne v prodejně v Havlíčkově Brodě.

Šedesátiletý řidič v Lukách nad Jihlavou nadýchal skoro tři promile

Dost nezodpovědně se zachoval šedesátiletý řidič, kterého ve čtvrtek 2. července odhalili policisté. Byl totiž pod vlivem alkoholu. Kontrola proběhla po 17. hodině v Lukách nad Jihlavou, konkrétně na Školní ulici.

Případ popálené třináctileté školačky má smutný konec. V brněnské nemocnici podlehla svým zraněním

K nešťastné události došlo ve středu 24. června v prostoru jihlavského městského vlakového nádraží. Teprve třináctiletá dívka zde šplhala na vagony. Z trolejí však přeskočil silný elektrický výboj, který dívku zasáhl a způsobil jí vážné...

Policie šetří incident ve firmě, cizinec zaútočil na jiného muže. Hrozí mu 10 let za mřížemi

Policisté v Třebíči vyšetřují incident, ke kterému došlo v pátek 26. června dopoledne v areálu jedné z firem. Poprali se tam dva muži, jeden z nich musel být kvůli svému zranění odvezen do nemocnice.

Žena nelenila a nechala si nalezenou peněženku. Je podezřelá ze dvou trestných činů

Na pořádné problémy si „zadělala“ osmačtyřicetiletá žena, která si nechala nalezenou peněženku. Majitel o ni přišel na začátku května v Moravských Budějovicích.

Opilý muž ležel na zemi na ulici a nebyl schopný vstát. V krvi měl skoro čtyři promile

Zřejmě krušné vystřízlivění má za sebou šestapadesátiletý muž, ke kterému v pondělí 29. června kolem 4. hodiny ranní museli vyjíždět žďárští policisté. Podle oznámení ležel na zemi na Jihlavské ulici.

V domě na Palackého ulici řádil zloděj. Sebral kufr s nářadím za více než 10 tisíc korun

Jihlavští policisté hledají zloděje, který se vloupal do domu na Palackého ulici a ukradl kufr s nářadím. Jeho majiteli vznikla škoda skoro 10 tisíc korun.

Hasiči si rychle poradili s ohlášeným požárem kabiny nákladního auta

Dvě jednotky profesionálních hasičů – z Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou – vyjížděly dnes po 14. hodině k požáru nákladního auta. Událost se stala u obce Tis.

Víkendové kontroly odhalily opilé řidiče. Hrozí jim až rok za mřížemi

Ani o víkendu se silnicím Vysočiny nevyhýbali opilí řidiči. Policisté odhalili hned dva, kteří nadýchali skoro dvě promile alkoholu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.