čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Krimi

Opilec se na ulici Na Kopci snažil dostat do bytu. Křičel a kopal do dveří sousedům

Noční klid rozhodně nectil čtyřiatřicetiletý muž, který se v úterý 18. února po 22. hodině dobýval do jednoho z bytů na ulici Na Kopci v Jihlavě. Jeho řádění nakonec skončilo odvozem na záchytku.

Policie stále nezná totožnost mrtvého muže nalezeného na Pančavě. Nepoznáváte ho?

Jak jsme vás již informovali na podzim roku 2019, konkrétně v druhé polovině listopadu, v křovinatém porostu v lokalitě zvané Pančava byl nalezený mrtvý muž. Policisté dodnes neznají jeho totožnost. A v této souvislosti se obrací také na veřejnost.

Opilá žena v Jihlavě bušila na dveře autobusů. Policistům nebyla schopna dýchnout

Na jihlavské záchytce skončila pětadvacetiletá žena, která v pondělí 17. února po 21. hodině zřejmě toužila odjet autobusem z jihlavského autobusového nádraží. Byla totiž přistižena, jak bouchá na dveře odstavených autobusů.

PÁTRÁNÍ: V obchoďáku ukradl kabelku, před blokací karty stihl ještě vybrat z bankomatu

Příležitost dělá zloděje. Chvilkové nepozornosti majitelky kabelky využil ke krádeži v třebíčském obchodním domě dosud neznámý pachatel. Celková škoda přesáhla dvacet tisíc korun. Policie se v souvislosti s tímto případem nyní obrací na veřejnost...

Opilý nezletilý chlapec si v jihlavském podniku poranil ruku. Případ vyšetřují policisté

Jihlavští policisté měli v sobotu 15. února výjezd k jednomu z podniků v krajském městě, kde byl nezletilý chlapec pod vlivem alkoholu. Kvůli poraněné ruce musel být převezen do jihlavské nemocnice.

Autobus se srazil s chodcem, ten skončil v brněnské nemocnici. Policie hledá svědky

Do brněnské nemocnice byl transportován chodec, který byl v sobotu 15. února kolem 18. hodiny zraněn po střetu s autobusem. Policisté by v rámci vyšetřování uvítali svědectví důležitých svědků.

Jízda se dvěma promile se nevyplácí. Řidič se převrátil na bok a narazil do stromu

Zřejmě si myslel, že pod rouškou tmy se jeho jízda pod vlivem alkoholu skryje. Jenže necelé dvě promile v krvi udělaly svoje a řidič se svým vozidlem zajel do příkopu, kde převrátil na bok a narazil do stromu.

Tragédie v Radkovicích. Po čelním nárazu do sloupu zemřel mladý muž, druhý je ve vážném stavu

Hodně smutnou bilanci si vyžádala ranní dopravní nehoda v Radkovicích na Třebíčsku. Osobní auto zde narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Jedna osoba byla byla ve velmi vážném stavu převezena do nemocnice, druhý mladý muž bohužel na místě zemřel.

Zfetovaný a opilý muž v bytě napadl svou partnerku. Vytáhl na ni dokonce i nůž

Policisté vyšetřují případ vyhrožování a napadení, které se stalo v druhé polovině ledna v Třebíči v jednom z bytových domů. Na svědomí ho má osmadvacetiletý muž, který neváhal a na svou přítelkyni vytáhl dokonce kuchyňský nůž.

PÁTRÁNÍ: Třicetiletý muž se vyhýbá trestu, má příbuzenské vazby na Jihlavsko

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po hledaném třicetiletém muži, který se vyhýbá spravedlnosti. Miloš Krempl je sice z Brna, ale má příbuzenské vazby na Jihlavsko.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.