pátek 14. května 2021 Bonifác

Krimi

Mladík ukradl přepravku s prázdnými lahvemi a obratem ji prodal. Dal se na útěk, policie ho ale v parku dohonila

Očividně nenapravitelný je dvaadvacetiletý muž z Jindřichohradecka, který je nyní v podmínce, a přesto ve středu 12. května kradl v Jemnici na Třebíčsku.

K tragické dopravní nehodě došlo dnes kolem půl druhé na silnici číslo 38 u obce Svatý Kříž. Při hromadně nehodě čtyř vozidel bohužel vyhasl jeden lidský život, a to řidiče v osobním autě. Další čtyři lidé utrpěli zranění.

Na Jihlavsku hořela chata. Příčinou požáru byla neopatrná manipulace s bruskou

Čtyři jednotky hasičů vyjížděly ve středu 12. května k požáru chaty v obci Vanůvek na Jihlavsku. Škoda se dostala na půl milionu korun. Podle informací od krajských hasičů se nikdo nezranil.

V Jihlavě bude méně pervitinu. Mladý dealer dopaden, drogu dával i jako protislužbu

Jihlavští kriminalisté mají na svém kontě další úspěšný zásah. Dopadli sedmadvacetiletého dealera pervitinu, který drogu distribuoval na různých místech v Jihlavě zhruba od loňského podzimu.

Autobus v Jihlavě srazil šestnáctiletého chodce, ten se těžce se zranil. Skončil v brněnské nemocnici

V brněnské nemocnici skončil šestnáctiletý muž, který v úterý 11. května před 8. hodinou přecházel v Jihlavě na Brněnské ulici vozovku a srazil ho autobus.

V Dolní Cerekvi došlo k nehodě auta s nezletilou chodkyní. Zraněná byla převezena do nemocnice

V pondělí 10. května došlo v Dolní Cerekvi na Jihlavsku k dopravní nehodě s lehkým zraněním. Před třetí hodinou šla na chodníku ve směru od Kostelce nezletilá chodkyně, která vedla kolo. Došlo ale ke střetu s osobním autem značky Fiat.

Mladík v podmínce kradl v Kostelci. V obchodě schoval alkohol pod oblečení a odešel bez placení

Policisté museli vyjíždět v neděli 9. května po 14. hodině do Kostelce, kde muž v podmínce ukradl lahev alkoholu. Krádež se odehrála v místním obchodě.

Cyklista byl zachycen zrcátkem od osobáku a vážně se zranil. Vrtulník ho transportoval do Brna

K vážné dopravní nehodě, při níž musela asistovat také letecká záchranná služba, došlo v pátek 7. května krátce po 18. hodině na Třebíčsku. Byl při ní vážně zraněný cyklista.

Muž vstoupil do kolejiště a srazil ho vlak. Na místě podlehl svým zraněním

K tragické události došlo dnes ráno kolem půl osmé na železniční trati u obce Sudice na Třebíčsku. Motorový vlak tam srazil muže, který na místě podlehl svým zraněním.

Nebezpečný incident na dálnici: Řidič vybržděného kamionu prohodil visací zámek zadním sklem osobáku

K neobvyklému incidentu došlo ve středu ráno na dálnici D1. Řidič nákladní soupravy nejprve ve zúžení nedovolil osobnímu vozidlu ho předjet, už mimo dopravní omezení mu to "vrátil" prudkým zabržděním. Následná reakce byla překvapivá - na zadní...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.