čtvrtek 1. října 2020 Igor

Krimi

Kuriózní nehoda na ulici Na Kopci. Špatně zaparkované auto se samo rozjelo, zastavilo se až o balkon

Netradiční dopravní nehodu museli řešit jihlavští policisté v úterý 22. září kolem půl sedmé ráno. Na svědomí ji má řidič, který při odchodu pořádně nezabezpečil své zaparkované vozidlo Volkswagen Transporter. Auto se tak samovolně rozjelo.

Hasiči na poli bojovali s požárem řezačky. Škoda se dostala na 3,5 milionu korun

Hasiči dnes po půl druhé odpoledne zasahovali u požáru u Vilémova na Havlíčkobrodsku, kde hořela samochodná řezačka. Škoda se vyšplhala vysoko – podle prvních odhadů na 3,5 milionů korun.

Neštěstí u Čenkova dnes u soudu. Mladík, který zabil 2 kamarády, stráví 5,5 let ve vězení

Jihlavský okresní soud se dnes zabýval neštěstím, které se stalo vloni na konci srpna u Čenkova na Jihlavsku. Šestadvacetiletý muž pod vlivem alkoholu v autě srazil své dva kamarády, kteří šli domů ze zábavy. Ani jeden z chodců ale střet...

Policisté vyjížděli k nehodě cyklisty v Jihlavě. Hlídce nadýchal skoro 2,5 promile

S opilým cyklistou se v sobotu 19. září museli potýkat jihlavští policisté. Muž měl nehodu, při které se zranil. Událost se odehrála před 22. hodinou na ulici 5. května na silnici ve směru od Smrčenské ulice.

Senior za volantem při odbočování přehlédl cyklistku, způsobil jí těžké zranění

K nehodě s těžkým zraněním došlo v pátek ráno v Novém Městě na Moravě. Čtyřiaosmdesátiletý řidič při odbočování bohužel přehlédl cyklistku a sražením ji způsobil těžká zranění.

Osobní vozidlo čelním nárazem doslova rozlomilo strom, dvě osoby jsou hospitalizovány

Dopravní nehoda, při které osobní vozidlo čelně narazilo do stromu u silnice, se dneska ráno udála mezi Policí a Kostníky na Třebíčsku. Jsou zraněny dvě osoby, které byly transportovány do nemocnic.

Lidský život vyhasl dnes před polednem na silnici u obce Příložany na Třebíčsku. Při tragické nehodě se zranili další tři dospělí lidé a k tomu dvě děti.

Žena na Brodsku poslala skoro dva tisíce za parfém. Zboží se ale dodnes nedočkala

Havlíčkobrodští policisté řeší podvod, který se stal na jednom z inzertních webových portálů. Byla zde podvedena jedna žena, která důvěřivě na účet prodejce poslala skoro dva tisíce.

Řidička v osobním autě narazila do autobusové zastávky. Na místě zemřela

Dnes před 19. hodinou došlo na Třebíčsku k tragické dopravní nehodě. Její obětí se stala řidička v osobním autě.

Pátrání odvoláno. Čytřiasedmdesátiletý muž se našel, je v pořádku

Policisté od úterý 15. září pátrali po čtyřiasedmdesátiletém muži, který v ten stejný den odpoledne odešel z pečovatelského domu. Zpět už se ale nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu. Proto se rozjelo rozsáhlé pátrání, do něhož se zapojila také...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.