čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Krimi

Policie ukončila pátrání po ženě z Pelhřimovska. Byla nalezená mrtvá

Více než měsíc policie na Vysočině hledala třiačtyřicetiletou ženu z Pacova. Ta 11. května odešla ze svého domova a od té doby se nikomu neozvala. Její blízcí se proto obrátili na policii, která po ženě následně vyhlásila celostátní pátrání.

Záchranné složky vyjížděly ve čtvrtek 23. června před 16. hodinou k vážné dopravní nehodě, během které zasahoval také záchranářský vrtulník. Policie nyní hledá cyklistu, který zastavil na místě a mohl by poskytnout důležité informace.

Mladý začínající řidič nezvládl zatáčku a skončil s autem na střeše. Zranil se on i jeho spolujezdkyně

Dva zranění a škoda kolem 40 tisíc korun. To je bilance středeční dopravní nehody, která se stala před půlnocí na silnici třetí třídy mezi Popicemi a Jihlavou. Na svědomí ji má osmnáctiletý řidič, který dostal smyk.

Patnáctiletá dívka s dcerou v kočárku se našla. Policie ji vypátrala na Lounsku

Policisté před necelým týdnem, v pátek 17. června, žádali veřejnost, která mohla pomoci s pátráním po patnáctileté dívce. Ta se svou dcerou odešla ze zařízení pro mládež a už se nikomu neozvala. Výzvu dnes ráno policie aktualizovala.

Dej sem výhru v tombole, požadoval útočník po výherci. Pak došlo na rvačku a zlomeninu

Ze dvou trestných činů je nyní podezřelý sedmadvacetiletý muž, který v obci na Třešťsku napadl jiného muže. Stalo se tak na hudební akci a šlo o výhru v tombole.

FOTO: Muž našel u potoka granát z druhé světové války. Zlikvidoval ho pyrotechnik

Pyrotechnik z brněnské expozitury byl přivolán v pondělí 20. června krátce před 9. hodinou k obci Vatín na Žďársku. Bylo to na základě telefonátu od muže, který našel předmět připomínající munici.

Cizinci v dodávce se po cestě udělalo špatně. Tísňové volání z Polska vyřešili policisté na Vysočině

Šťastný konec má neobvyklé pátrání, v němž hráli hlavní roli policisté z integrovaného operačního střediska na Vysočině. Ti minulý čtvrtek v nočních hodinách zachránili život cizinci - řidiči dodávky, kterému se na cestě z Německa do Polska přes...

Policie v autobuse dnes hlídkovala na D1. Řada nepřipoutaných řidičů za jízdy telefonovala

Na dálnici D1 byl dnes dopoledne k vidění policejní autobus a také dvě motorky. Důvodem byly kontroly řidičů, jejichž cílem bylo zjistit, zda se plně věnují řízení vozidel. Dnešní dopravně bezpečnostní akce byla reakcí na tragickou nehodu, která...

Muž na ulici přišel o svůj batoh, který měl na zádech. Zloděje i kradené věci hledá policie

Policisté hledají zloděje, který v sobotu 18. června strhl muži batoh rovnou ze zad. Jeho majitel tak přišel o peníze, doklady nebo třeba kovovou tabatěrku. Ke krádeži došlo v Pelhřimově krátce před 6. hodinou na ulici K Silu.

Dvě noční úmrtí na silnicích Vysočiny. U Štoků byl sražen chodec, v Horní Cerekvi byl fatálním náraz do stromu

Hned dva lidské životy si vyžádaly dopravní noční dopravní nehody na Vysočině. U Štoků na Havlíčkobrodsku došlo ke střetu osobního vozidla s chodcem, u Horní Cerekve na Pelhřimovsku pak dvacetiletý řidič narazil do stromu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.