úterý 22. června 2021 Pavla

Krimi

Policie hledá mladého muže. Z domova odešel zřejmě kvůli neúspěchům ve škole

Policisté už více než dva týdny zatím bezúspěšně pátrají po jednadvacetiletém Dominiku Rosendorfském, který má trvalé bydliště v Tišnově. Může mít ale vztah k Havlíčkobrodsku. Je tedy možné, že se pohybuje někde na Vysočině.

Nové poznatky o úterní tragické nehodě na I/38. Mladý řidič BMW zezadu narazil do auta, které vyjíždělo na hlavní silnici

Policie se nyní zabývá tragickou dopravní nehodou, během které přišli o život hned dva lidé – sedmdesátiletá žena, jež zemřela na místě, a čtyřiasedmdesátiletý muž, který podlehl svým zraněním během převozu do nemocnice.

Dva lidé zemřeli při večerní nehodě na silnici I/38. Místo je aktuálně neprůjezdné

Na silnici I/38 u křižovatky na obec Svatý Kříž se dnes po půl osmé stala tragická dopravní nehoda, střetla se při ní dvě osobní auta. Následky jsou fatální - dva lidé zemřeli.

Muž v podroušeném stavu usnul na chodníku. Jiný opilec ho mezitím okradl, při útěku před policií se však zranil

Poměrně rušno bylo v pátek večer v blízkosti autobusového nádraží v Moravských Budějovicích. V krátkém časovém úseku se tam policisté museli věnovat celkem několika osobám, které to výrazně přehnaly s konzumací alkoholu.

Drama na dálnici. Po střetu s kamionem bylo osobní auto odhozeno na cisternu

K dopravní nehodě tří vozidel došlo dneska ráno na 139,5. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Mělo dojít ke střetu nákladního vozidla s osobním, které bylo následně odhozeno na cisternu. Spolujezdec z osobního auta utrpěl středně těžká zranění.

Opilý agresor napadl na ulici svoji manželku, se dvěma promile nakonec putoval na záchytku

K nepříjemnému incidentu došlo o víkendu v Ledči nad Sázavou. Agresivní opilý muž zde na ulici udeřil svoji manželku do hlavy a ani po příjezdu policie se odmítal zklidnit, byl tak transportován na záchytku.

Pět tun přes limit. Provozovatel přetíženého vozidla dostal kauci ve výši 50 tisíc korun

Dopravní policisté na Vysočině se každý den zaměřují na kontroly nákladních vozidel převážejících dřevní hmotu. Řidiči těchto jízdních souprav se hodně často dopouštějí protiprávního jednání a ohrožují plynulost a bezpečnost silničního provozu....

Na D1 se srazila dodávka a nákladní auto. Jednoho řidiče museli hasiči vyprostit

Provoz na dálnici D1 byl dnes dopoledne omezen kvůli dopravní nehodě dodávky a nákladního vozidla. Konkrétně se bouralo na 138. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Jednoho z řidičů museli vyprostit hasiči.

Muž v Třešti šel na veřejné WC s dlažební kostkou. Házel ji na dveře, škoda je více než 30 tisíc korun

Policisté nyní řeší případ šestačtyřicetiletého muže z Jihlavska, který v Třešti poškodil dveře na veřejných toaletách. Svou potřebu šel konat s dlažební kostkou v ruce.

Na silnicích Vysočiny dnes vyhasl další lidský život. K tragické nehodě s fatálními následky došlo před 13. hodinou na Třebíčsku u obce Čechtín.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.