pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Třebíčsko

VIDEO: Loupež na třebíčské benzince. Ozbrojený zloděj z obsluhy vylákal několik tisíc

Dnes v noci došlo v Třebíči k přepadení benzinky. Případem se nyní zabývají policisté a uvítali by pomoc veřejnosti.

Vánoční výzdoba Třebíče bude letos za dva miliony. Na trzích budou nové dřevěné stánky

Třebíč letos výrazně rozšíří vánoční výzdobu. Obvykle do ní investuje asi 300 tisíc korun, letos stála dva miliony. Město nakoupilo nové světelné dekorace a vyzdobí jimi nejen centrum města, ale i další ulice včetně Pražské nebo Hrotovické....

Revitalizace třebíčského náměstí by mohla začít za rok. Změní se chodníky i parkování

Třebíč nechá zpracovat projektovou dokumentaci pro stavební povolení na revitalizaci Karlova náměstí. Připravuje ji několik let. Jejím cílem je úprava vzhledu, zklidnění dopravy a oprava inženýrských sítí pod náměstím. První práce by podle...

Otec neplatí alimenty na svého sedmiletého syna. Dluží už skoro sto tisíc korun

Ze zanedbání povinné výživy je nyní podezřelý sedmatřicetiletý cizinec, který neplatí alimenty na svého syna. Chlapci, kterému je sedm let a bydlí na Třebíčsku, má každý měsíc platit dva tisíce korun.

Před jízdou jsem užil marihuanu, přiznal policistům pětadvacetiletý řidič Fabie

Během silniční kontroly odhalili policisté v katastru obce Studenec řidiče, který byl pod vlivem drog. Sám jim později přiznal, že před jízdou užil marihuanu. Kontrola se odehrála po 21. hodině.

AKTUÁLNĚ: Řidička skončila se svým osobním autem na boku a zranila se

Dnes ráno krátce po osmé hodině vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě, která se stala v Jaroměřicích nad Rokytnou, přesněji na výjezdu na Hrotovice.

Opilec se třemi promile napadal svoji partnerku. Dal jí pěstí do hlavy

Třebíčští policisté zasahovali v neděli 6. října v bytovém domě v Třebíči. Opilý muž tam totiž napadal svoji partnerku. A to nejen slovně.

Policie hledá řidiče, který nezvládl řízení a naboural jiné auto. Po nehodě bylo nalezeno jen jeho prázdné vozidlo

Patnáct minut před půlnocí v pátek 4. října došlo v Třebíči k dopravní nehodě. Řidič na mokré vozovce nezvládl průjezd zatáčkou a narazil do zaparkovaného auta. Toho, kdo nehodu zavinil, nyní hledají policisté.

Muž se opil a vulgárně urážel svou přítelkyni. Ve vzteku rozbil skleněnou výplň dveří

S agresivním opilým mužem se museli potýkat policisté ve čtvrtek 26. září před desátou hodinou večer. Byli totiž přivoláni k bytovému domu v části Nové Dvory v Třebíči, kde měl dle přijatého oznámení ohrožovat své blízké.

Třebíč přispěje třemi miliony korun na skautskou klubovnu. Měla by stát do roku 2021

Třebíč přispěje spolku Junák - český skaut na stavbu nové budovy s klubovnami pro třebíčské středisko. Má stát do roku 2021. Zastupitelé na svém posledním zasedání schválili třímilionovou dotaci. Středisko nyní funguje v náhradních prostorách....

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.