neděle 15. prosince 2019 Radana

Třebíčsko

Opilec se třemi promile napadal svoji partnerku. Dal jí pěstí do hlavy

Třebíčští policisté zasahovali v neděli 6. října v bytovém domě v Třebíči. Opilý muž tam totiž napadal svoji partnerku. A to nejen slovně.

Policie hledá řidiče, který nezvládl řízení a naboural jiné auto. Po nehodě bylo nalezeno jen jeho prázdné vozidlo

Patnáct minut před půlnocí v pátek 4. října došlo v Třebíči k dopravní nehodě. Řidič na mokré vozovce nezvládl průjezd zatáčkou a narazil do zaparkovaného auta. Toho, kdo nehodu zavinil, nyní hledají policisté.

Muž se opil a vulgárně urážel svou přítelkyni. Ve vzteku rozbil skleněnou výplň dveří

S agresivním opilým mužem se museli potýkat policisté ve čtvrtek 26. září před desátou hodinou večer. Byli totiž přivoláni k bytovému domu v části Nové Dvory v Třebíči, kde měl dle přijatého oznámení ohrožovat své blízké.

Třebíč přispěje třemi miliony korun na skautskou klubovnu. Měla by stát do roku 2021

Třebíč přispěje spolku Junák - český skaut na stavbu nové budovy s klubovnami pro třebíčské středisko. Má stát do roku 2021. Zastupitelé na svém posledním zasedání schválili třímilionovou dotaci. Středisko nyní funguje v náhradních prostorách....

Jaroměřice nad Rokytnou dají do protipovodňových opatření přes 5 milionů korun

Jaroměřice nad Rokytnou na Třebíčsku vymění jako součást protipovodňových opatření obecní rozhlas a doplní ho o nové body měření hladin toků. Zakázku za asi 5,4 milionu korun s DPH má společnost Empemont dokončit na podzim příštího roku. Město ji...

Policisté vypátrali muže, kterému se nechtělo za mříže. Z ulice odjel rovnou do vězení

Od třebíčského obchodního domu rovnou do vězení putoval sedmatřicetiletý, celostátně hledaný muž. Našli ho policisté v neděli 15. září.

Ženě se po nemoci nechtělo zpět do práce. Tak si o deset dní prodloužila neschopenku

Až tři roky ve vězení může strávit devětačtyřicetiletá žena, která si neoprávněně prodloužila svou neschopenku. Doma tak zůstala o deset dní déle, než původně měla.

V Třebíči bude více městských policistů. Důvodem je rozšiřující se kamerový systém

V Třebíči vzroste od ledna počet zaměstnanců městské policie na 55. Čtyři noví pracovníci budou mít na starost i rozšiřující se kamerový systém, jeden z nich bude na pozici strážníka. Personální náklady vzrostou asi o 1,5 milionu korun. Novinářům...

Kriminalisté v Třebíči dopadli drogově závislého dealera pervitinu. Zadrželi ho na ulici

Třebíčští kriminalisté dopadli jednatřicetiletého dealera pervitinu. Ten dále u sebe přechovával marihuanu. Jde o recidivistu, hrozí mu až pětiletý pobyt za mřížemi.

Válečný pilot a příslušník RAF Bedřich Kružík má v Třebíči pamětní desku

Pamětní deska odhalená v prostorách někdejší Baťovy továrny v třebíčské části Borovina nově připomíná Bedřicha Kružíka. Ve druhé světové válce byl příslušníkem Britského královského letectva (RAF). Po návratu do vlasti ho čekal vykonstruovaný...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.