pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Nejčtenější

Muži v Jihlavě na Kollárově ulici vypadla z kapsy peněženka. Neznáte mladíka na fotce?

Policisté v Jihlavě šetří ztrátu peněženky. A zároveň se obrací na veřejnost, která by mohla pomoci při identifikaci muže, který se pohyboval na místě a mohl by poskytnout důležité informace.

(NE)OBYČEJNÍ: Jako matce se mi u dětí zasahuje mnohem hůř, říká letecká záchranářka v Jihlavě Jiřina Petrová

Hlasitý živý element. Tak nazývají kolegové Jiřinu Petrovou, leteckou záchranářku, která pracuje na základně v Jihlavě. Jak se k práci dostala? Jak vzpomíná na svůj vůbec první let? Nosí si práci domů? Jak moc její přístup k práci změnilo mateřství?...

Řidiči na D1 mohou zastavit na nové odpočívce. Nabízí fitness, sprchu a automaty s občerstvením

Na dálnici D1 v tomto týdnu řidičům začala sloužit zrekonstruovaná malá odpočívka Studený, která leží na 70,1 kilometru D1 ve směru na Brno. Původní odpočívka ze 70. let 20. století byla několik let uzavřená a v červnu loňského roku začala její...

Od pondělí začne oprava na silnici I/19. Úsek se kvůli úzké vozovce uzavře

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) využije času a situace po dokončení rekonstrukce vodovodu a kanalizace v obci Pohled na Havlíčkobrodsku a v pondělí 2. srpna zahájí opravu komunikace I/19 tak, aby byla do zimy v co nejlepším stavu.

Vrtulník zasahoval u nehody osobního auta, jeho řidič skončil v jihlavské nemocnici

Záchranné složky vyjížděly v pondělí 26. července k dopravní nehodě osobního auta, která se stala po půl jedenácté dopoledne na komunikaci spojující Jemnici a Třebelovice. Osobní auto zde skončilo mimo silnici v poli.

Lukáš Krpálek to dokázal, v Japonsku opět zazní čeká hymna! V olympijském finále po skvělém taktickém výkonu porazil Gruzínce Tušišviliho a navázal tak na zlato z Ria i v nejvyšší váhové kategorii.

Policisté zastavili mladého řidiče. Z kontroly si odnesl pozitivní test na marihuanu a kokain

Policisté v Kamenici nad Lipou v pondělí 26. července kolem 10. hodiny zastavili řidiče osobního auta značky Audi. Tato kontrola bude mít pro třiadvacetiletého muže asi ještě nepříjemnou dohru.

Střet dvou aut u Markvartic. Jeden člověk skončil v nemocnici, místo je neprůjezdné

Zraněním jedné osoby, která skončila v péči lékařů, skončila dopravní nehoda, která se stala ve 12:35 na křižovatce u Markvartic na Třebíčsku. Podle informací od krajských hasičů je v tuto chvíli komunikace v místě neprůjezdná

Motorkář přehlédl odbočující traktor. S těžkým zraněním ho vrtulník převezl do nemocnice

Záchranné složky vyjížděly v pátek 23. července k dopravní nehodě motorkáře, která se stala před 17. hodinou na Havlíčkobrodsku. K incidentu byl povolán také záchranářský vrtulník.

Hasiče Vysočiny zaměstnala další bouřka. Evakuovali lidi kempující u potoka i dětský tábor

Hasiči na Vysočině měli kvůli bouřkám, které postihly náš kraj v pondělí večer a dnes v noci, bezmála 40 výjezdů. nejčastěji odstraňovali stromy popadané na silnice, odčerpávali vodu ze zatopených objektů a na několika místech také prováděli...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.