sobota 5. prosince 2020 Jitka

Nejčtenější

Žena v Jihlavě včera zkoušela uhasit požár v bytě. Dnes ji hasiči našli ležet na podlaze

Jihlavští hasiči vyjížděli dnes po 12:30 do bytu v bytovém domě v ulici Karoliny Světlé v Jihlavě. Na místě zjistili, že v bytě došlo ve čtvrtek 3. prosince večer k požáru. V té době se v bytě nacházela žena.

Naletěla internetovému podvodníkovi. Žena z Vysočiny poslala domnělému americkému vojákovi skoro dva miliony

Kolik lidí se ještě nachytá, než se přestane důvěřovat pochybným profilům, které z nich podvodně lákají peníze? Další takový případ se odehrál na Vysočině, kde žena středního věku naposílala domnělému americkému vojákovi celkem dva miliony korun.

K dopravní nehodě s větším počtem zraněných došlo dneska odpoledne u Puklic na Jihlavsku. Podle posledních informací utrpělo v havarovaném autobusu zranění minimálně 25 cestujících, podle idnes.cz mezi zraněnými převažují děti.

Před 14 lety byl zatčen heparinový vrah. V brodské nemocnici zabil sedm pacientů

Dnes si připomínáme jedno neveselé výročí. 1. prosince 2006 byl zadržený takzvaný heparinový vrah Petr Zelenka, který má na svědomí 7 vražd a 10 pokusů o vraždu, které měl spáchat od května do září 2006 na ARO havlíčkobrodské nemocnice za pomoci...

Jak jsme vás již informovali, záchranné složky dnes po 14. hodině zaměstnala nehoda autobusu mezi obcemi Puklice a Příseka. Autobus převážel hlavně děti a jejich doprovod. Při události se těžce zranili tři lidé, lehce pak 26 cestujících.

Zloděj ukradl vánoční výzdobu před rodinným domem. Škoda je skoro 5 tisíc korun

Policisté v Havlíčkově Brodě nyní šetří v tuto dobu poměrně častou krádež. Zatím neznámý zloděj sebral z prostoru přede dveřmi rodinného domu na ulici Prokopa Holého vánoční výzdobu.

Na muže v lese spadl strom, těžce se zranil. Přiletět musel záchranářský vrtulník

K nešťastné události došlo dnes dopoledne u Karasína na Žďársku. Krátce po půl desáté v lese na muže spadl strom. Operátorky tísňové linky 155 na místo vyslaly také záchranářský vrtulník.

Problémy na Třebíčsku i mezi Hladovem a Stonařovem. Od rána se na Vysočině stalo 25 nehod

Vysočinu zasypal sníh. A to ovlivnilo cestování v celém kraji, sněžení na mnoha místech způsobilo řadu komplikací. Od rána policisté v kraji evidují 25 dopravních nehod, všechny se naštěstí obešly bez vážnějších následků.

V Jihlavě dnes začíná vánoční jarmark, svařák nebo punč si však na náměstí nevypijeme

Vánoční jarmark, i když v okleštěné podobě, v krajském městě proběhne. Na tradičním místě na Masarykově náměstí startuje právě dnes. Jeho podoba a omezení odpovídají aktuálnímu 3. stupni Protiepidemickému systému ČR, ve stáncích si tak nebudeme moci...

V centru Jihlavy čekali lidé u papírnictví nebo hodinářství. Jinak se velké fronty nekonaly

V centru Jihlavy čekali lidé po dnešním otevření obchodů v řadě před papírnictvím v Palackého ulici nebo kousek dál u obchodu s levným textilem. O něco menší hlouček zákazníků postával také před hodinářstvím. Jinde po deváté hodině venku fronty...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.