pátek 14. května 2021 Bonifác

Nejčtenější

Nebezpečný incident na dálnici: Řidič vybržděného kamionu prohodil visací zámek zadním sklem osobáku

K neobvyklému incidentu došlo ve středu ráno na dálnici D1. Řidič nákladní soupravy nejprve ve zúžení nedovolil osobnímu vozidlu ho předjet, už mimo dopravní omezení mu to "vrátil" prudkým zabržděním. Následná reakce byla překvapivá - na zadní...

V Cityparku Jihlava se v pondělí otevře více než stovka obchodů, zákazníky čeká i řada novinek

Již v pondělí se po několika dlouhých měsících opět otevřou všechny maloobchodních prodejny. V nákupním centru Citypark Jihlava se znovu kompletně otevírá více než 100 jednotek a návštěvníci se po delší nakupovací pauze mohou těšit nejen na své...

K tragické dopravní nehodě došlo dnes kolem půl druhé na silnici číslo 38 u obce Svatý Kříž. Při hromadně nehodě čtyř vozidel bohužel vyhasl jeden lidský život, a to řidiče v osobním autě. Další čtyři lidé utrpěli zranění.

Cyklista byl zachycen zrcátkem od osobáku a vážně se zranil. Vrtulník ho transportoval do Brna

K vážné dopravní nehodě, při níž musela asistovat také letecká záchranná služba, došlo v pátek 7. května krátce po 18. hodině na Třebíčsku. Byl při ní vážně zraněný cyklista.

Muž vstoupil do kolejiště a srazil ho vlak. Na místě podlehl svým zraněním

K tragické události došlo dnes ráno kolem půl osmé na železniční trati u obce Sudice na Třebíčsku. Motorový vlak tam srazil muže, který na místě podlehl svým zraněním.

Autobus v Jihlavě srazil šestnáctiletého chodce, ten se těžce se zranil. Skončil v brněnské nemocnici

V brněnské nemocnici skončil šestnáctiletý muž, který v úterý 11. května před 8. hodinou přecházel v Jihlavě na Brněnské ulici vozovku a srazil ho autobus.

V Jihlavě bude méně pervitinu. Mladý dealer dopaden, drogu dával i jako protislužbu

Jihlavští kriminalisté mají na svém kontě další úspěšný zásah. Dopadli sedmadvacetiletého dealera pervitinu, který drogu distribuoval na různých místech v Jihlavě zhruba od loňského podzimu.

Co se chystá na Dolině mezi školkou a zastávkou? Kromě nových bytů i zubař nebo podzemní parkoviště

Další z městských částí, která se má v budoucnosti zvelebovat, je sídliště v lokalitě "Dolina". Mezi tamější mateřskou školkou a trolejbusovou zastávkou má dle studie vzniknout nová zástavba, která přinese dosud chybějící občanskou vybavenost.

Hasiči k ránu vyjížděli k požáru hájenky. Vyhlášen byl druhý stupeň poplachu

Devět hasičských jednotek zasahovalo dnes před 5. hodinou u obce Krokočín na Třebíčsku, kde hořela hájenka i s vedlejším přístřeškem. Hasiči vyhlásili druhý ze čtyř stupňů požárního poplachu. Při požáru se nikdo nezranil.

Dobrá zpráva. Na Romana Havelky už nejsou semafory, výjezd z obchodního centra tak zabere kratší dobu

Tato zpráva potěší určitě všechny řidiče, kteří v posledních týdnech trávili dlouhou dobu při čekání na výjezdu z obchodního centra na jihlavské ulici Romana Havelky. Dopravu tam od už neřídí semafory a nyní je vedena obousměrně. Stavební firma...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.