Počasí dnes21 °C, zítra19 °C
Čtvrtek 8. června 2023  |  Svátek má Medard

Nejčtenější

Neobyčejná cesta do jihlavské porodnice. Rodící mamince pomohli na sál polenští policisté

Za dramatických a rozhodně nevšedních podmínek probíhala v sobotu večer cesta manželského páru do jihlavské porodnice. Když se ukázalo, že porod je skutečně na spadnutí, zastavil manžel u policejní hlídky s prosbou o pomoc. Policisté zkontaktovali...

Cizinka z východu přivezla na Vysočinu desítky gramů pervitinu. K tomu tisíce tablet léků pro výrobu drog

Tresty odnětí svobody od pěti do deseti let hrozí povedené trojici, kterou na konci minulého týdne dopadli kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Nejvyšší trest hrozí cizince, jež měla navíc u sebe velké množství léků, z nich pak měly být vyrobeny drogy.

Osobní auto se v křižovatce srazilo s náklaďákem. Pro nezletilé spolujezdce musel přiletět vrtulník

K vážné dopravní nehodě vyjížděly záchranné složky ve čtvrtek 1. června krátce před půl osmou večer. Osobní auto se v křižovatce střetlo s nákladním vozidlem. K incidentu musel letět také záchranářský vrtulník.

Místo koupaliště pumptrack. Polná otevřela pod zámkem novou adrenalinovou dráhu pro bikery

Polná na Jihlavsku v sobotu odpoledne otevřela novou adrenalinovou dráhu pro bikery. Takzvaný pumptrack s terénními nerovnostmi vznikl úpravou pozemku s rozlohou 1 400 metrů čtverečních v městském rekreačním a sportovním areálu u rybníka Peklo pod...

VIDEO: Celníci z Vysočiny naháněli auto s 21 uprchlíky, mezi nimi byly i děti. Řidič ze Sýrie hlídce utekl do lesa

Náročný den mají za sebou celníci z Vysočiny. Během uplynulého úterý naháněli auto s 21 migranty a v tu samou chvíli řešili převážený nezdaněný alkohol. Další skupina celníků objevila v autě Araba s dánským pasem 32 gramů hašiše.     

Bude na Vysočině více větrníků? ČEZ jedná s obcemi o jejich stavbě, nabízí podíl ze zisku

Na Vysočině oslovila společnost ČEZ řadu obcí kvůli možnosti stavět větrné elektrárny. Obcím nabízí podíl na výnosech z jejich provozu. Smlouvu o spolupráci s firmou už uzavřela Velká Losenice na Žďársku, kde budou čtyři větrníky. V sobotu proběhla...

Téměř čtyři sta lidí v Jihlavě si nechalo prohlédnout znaménka. Melanom byl odhalen u 22 vyšetřených

Téměř čtyři stovky lidí v Jihlavě v úterý 30. května absolvovaly bezplatné vyšetření znamének v rámci pravidelné akce Spolu proti melanomu. Jak zjistila redakce Jihlavské Drbny, odborníci během dopoledne a pozdního odpoledne v krajském městě...

FOTO: Lidé v Jihlavě zavzpomínali na své blízké. Na hladině jezírka plavaly desítky zapálených svíček

Předposlední květnový den se v Jihlavě v parku Gustava Mahlera sešli lidé, kteří chtěli zavzpomínat na ty, co už nejsou mezi námi. Závěr akce patřil rituálu se zapálenými svíčkami, které lidé poslali na hladinu umělého jezírka.

Před námi je deštivý týden s bouřkami, k tomu se ochladí. O víkendu by se zase mohly vrátit letní teploty

V tomto týdnu se nám budou hodit deštníky, protože podle dnešní týdenní předpovědi meteorologů náš čeká deštivý týden a také musíme počítat s ochlazením. Objevit se mohou i bouřky.

PROGRAM: V pátek se bude v Jihlavě mluvit o vysokorychlostní trati. Přijede i ministr dopravy Kupka

Pokud vás zajímají plány ohledně vysokorychlostní trati v Jihlavě, pak si nenechte ujít setkání se zástupci Správy železnic. To se bude konat již tento pátek 9. června. Do krajského města Vysočiny dorazí i mobilní informační stánek VRTmobil.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.