Počasí dnes18 °C, zítra20 °C
Úterý 28. května 2024  |  Svátek má Vilém
Bez reklam

Nejčtenější

Znovu a lépe. Stříkání modrých čar se u jihlavského hřbitova napoprvé nepovedlo, překážela tam auta

Už od 1. června si řidiči v Jihlavě budou muset zvykat na další lokality, kde bude zpoplatněné parkování. Konkrétně „zmodrá" sídliště U Hřbitova, ulice Bří Čapků, U Cvičiště, Sukova, Ke Skalce a ulice Telečská. V těchto dnech tam probíhá značení...

Čeští hokejisté jsou mistry světa. Ve finále sehráli důležitou roli také hráči z Vysočiny

Češi jsou po dlouhých čtrnácti letech mistry světa v ledním hokeji. A vůbec poprvé slaví v O2 aréně, navíc před historicky rekordní návštěvností. Hokejová mánie, která vládne Česku, má ten nejlepší možný konec.

Čeští hokejisté budou hrát o zlatou medaili. Na řadě míst Vysočiny se bude fandit hromadně

Čeští hokejisté se poprvé od roku 2010 dostali na Mistrovství světa do finále. Hokejové šílenství, které v Česku panuje díky konání šampionátu v Praze a Ostravě, tak může skončit nejlepší možným způsobem. V mnoha městech Vysočiny bude možné fandit...

Jihlavští policisté šetří netradiční dopravní nehodu, která se stala dnes po půl šesté ráno ve Stříteži. Řidič skončil s autem v tamním rybníku.

Řidička ve Žďáru odbočovala a narazila do autobusu, který jel po hlavní. Skončila v péči lékařů

Žďárští policisté šetří dopravní nehodu, jež se stala v pondělí 20. května před 16. hodinou v ulici Na Prutech. Incident skončil zraněním řidičky v osobním autě.

Buďte opatrní v lese pod Šacberkem, apeluje radnice. Propadá se tam šachta sv. Jiří a je tam díra

Už tři týdny pracují odborníci na zajištění šachty svatého Jiří, která se začala propadat. Lidé toto nebezpečné místo, jež se nachází v lese pod vrchem Rudný, snadno poznají. Díra je označena páskou. A radnice apeluje na veřejnost, aby se tam...

Muž se čtyřmi promile ležel před bytem, byl znečištěný a zasáhnout musela policie. Vystřízlivěl na záchytce

Na jihlavské záchytce skončil pětapadesátiletý muž, který byl silně opilý, znečištěný a nebyl schopný stát. Policie k němu vyjížděla v úterý 21. května před 18. hodinou do Bystřice nad Pernštejnem do bytového domu v Novoměstské ulici.

Spolu proti melanomu. Odborníci v Jihlavě opět lidem zdarma prohlédnou podezřelá znaménka

Spolu proti melanomu. To je název akce, která se po roce uskuteční v Jihlavě na Masarykově náměstí. Lidé si v úterý 28. května mezi 10. a 17. hodinou mohou nechat zdarma vyšetřit znaménka.

Klášter v Nové Říši začne nabízet ubytování v upravených historických prostorech, je tam i výtah

Klášter v Nové Říši na Jihlavsku bude od letošního léta kromě prohlídek nabízet rovněž ubytování. Apartmány dokončuje kanonie premonstrátů v historických prostorách, v nichž byly kdysi cely řeholníků.

Tragické ráno na železnici. Na Žďársku našla policie mrtvého muže, na Pelhřimovsku smetl vlak auto

O tragické události, ke které došlo na Žďársku, informovala v úterý 21. května dopoledne policie. K vážné nehodě došlo také na Pelhřimovsku.

Nejčtenější | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.