<

Aktuálně

Řidiče v Jihlavě čekají měsíce omezení. Třída Legionářů se na jaře rozkope více...

V aktuální chřipkové sezoně zaznamenali hygienici na Vysočině dvě úmrtí více...

Smutná zpráva z Dalešic: Policisté našli tělo svého kolegy dvacet metrů pod hladinou více...

DRBNA HISTORIČKA: Staří Jihlavané měli v zimě jistotu. Kachlová kamna více...

Policisté na dálnici D1 kontrolovali cizince, který neměl v Česku co dělat více...

U Kamenice dnes ráno havarovala řidička, skončila v nemocnici více...

Jihlava po roční pauze zažila desetihodinový hudební maraton. Výtěžek putuje do Sasova

Autoři | Foto Free-Photos / pixabay

Jihlava má za sebou již 19. ročník jednodenního festivalu s charitativním zaměřením Přijďte na koncert, pomůžete. Odehrál se v sobotu 4. září na jihlavském amfiteátru. Jeho návštěvníci slyšeli desetihodinový hudební maraton kapel z Vysočiny. Letošní výtěžek pomohl Integračnímu centru Sasov.

„Toto zařízení se zabývá problematikou autismu. Díky všem partnerům a sponzorům se nám podařilo vybrat 87 160 korun. Organizace finance využije na výstavbu chráněného bydlení. Výtěžek převzala ředitelka a zakladatelka centra Dagmar Zápotočná. A byla velmi nadšená a potěšená,“ říká organizátorka festivalu Markéta Báťová.

Letošní ročník se po roční nucené „covidové“ pauze opět odehrál na dvou pódiích. Vystoupilo na nich 14 kapel a dvě taneční skupiny. Návštěvníky koncertu čekalo 10 hodin muziky, od 14 hodin až do půlnoci. „Kapelám i vystupujícím mockrát děkujeme, že vystoupili bez nároku na honorář a tím pomohly naši benefici uskutečnit. Ohlasy jsou víc než příjemné a už teď se těšíme na příští rok, opět na první sobotu v září, kdy se uskuteční už 20. ročník koncertu,“ dodává Baťová.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky koncert, dobročinný, amfiteátr, Sasov, Jihlava, autismus, hudební skupina, Kraj Vysočina, festival

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.