čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Do Aventinu i zdarma autobusem. Do nového obchodního centra bude pětkrát denně jezdit linka 9

Do čerstvě otevřeného obchodního centra Aventin, které sídlí za městem na výpadovce na Pelhřimov, budou moci jeho zákazníci a nakupující využít nový způsob dopravy. Linku číslo 9 bude zdarma pětkrát denně vypravovat Dopravní podnik města Jihlava.

Jestliže se dostupnost necelé dva týdny otevřeného obchodního centra jevila jihlavským občanům jako mírná nevýhoda, rychle se na ní zapracovalo. Již od od soboty 19. června bude zajistí Dopravní podnik města Jihlava linku číslo 9, která pětkrát denně doveze nákupuchtivé přímo do Aventinu. A to zcela zdarma.

S úderem deváté hodiny se dnes ráno otevřelo nové nákupní centrum Aventin, které se nachází v Jihlavě na Pelhřimovské ulici. Lidé si zde nakoupí ve více než 30 obchodech, v další etapě, která centrum teprve čeká, přibude zhruba dvacítka dalších...

Výchozí stanice bude na Masarykově náměstí dolní, dále trasa pokračuje na přes zastávky Fibichova – Žižkova – NC Aventin a zpět. Ve směru do NC Aventin budou spoje na zastávkách Fibichova a Žižkova zastavovat pouze pro nástup cestujících. Ve směru na Masarykovo náměstí budou spoje na zastávkách Žižkova P+R, U Hřbitova, Žižkova a Fibichova zastavovat pouze pro výstup cestujících.

Časy odjezdu spojů z Masarykova náměstí jsou 08:35, 10:50, 13:50, 15:20 a 18:10.

Časy odjezdů spojů od NC Aventin jsou 08:50, 11:05, 14:05, 15:35, 18:25 a 20:17.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Lenka Dvořáková | Zdroj DPMJ

Štítky Aventin, obchodní centrum, doprava, MHD, autobus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.