čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "stromek"

Jihlavané zatím stromečky moc neodstrojují. 16. ledna proběhne jejich první svoz

Lidé v Jihlavě zatím ve většině případů mají stále ve svých domovech nazdobené vánoční stromečky. Služby města Jihlavy (SMJ) začaly hned po skončení vánočních svátků monitorovat situaci v ulicích města Jihlavy, ale u kontejnerů se objevovalo pouze...

Kapr se salátem na štědrovečerním menu? Dříve to byla drahá záležitost

Štědrý den je dnem, na který se každý rok těší snad každé dítě. Pro dospělé to je sice nejdříve období velkého vánočního shonu, ale při zasednutí ke štědrovečerní tabuli nervy opadnou. Jedno však mají všichni společné... Chtějí se sejít v tom...

PŘEHLEDNĚ: Jak správně roztřídit obaly z vánočních dárků?

Jako indikátor povedených Vánoc můžeme brát kupičky obalů, krabic, krabiček a barevných papírů u odpadkových košů. Zná to asi každý z nás. Víte ale, jak správně obaly po štědrovečerním rozbalování vytřídit?

Hitem letošních Vánoc jsou půjčovny živých vánočních stromků, lidé se snaží šetřit přírodu

Živý, nebo umělý? Co je pro přírodu menší zlo? A co takhle vypůjčený? Hitem letošních Vánoc jsou půjčovny živých vánočních stromků z rodinných farem. Stromek sice vyjde trochu dráž, ale zase šetříte přírodu a můžete mít každý rok „ten svůj“ živý.

FOTO, VIDEO: Svůj vánoční stromek má už i Jihlava. Letos bude nazdobena i radnice

Jihlavské náměstí od včerejšího dopoledne zdobí vánoční stromeček. Letos se na něj v rámci úspor nekupovaly nové ozdoby, celkově stála letošní vánoční výzdoba město 400 tisíc korun. Vánoční strom letos pochází z nedaleké obce Plandry.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "stromek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "stromek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.