Počasí dnes20 °C, zítra22 °C

Jihlavská Dukla poprvé v sezoně na Slavii nestačila. Z Edenu odjíždí s porážkou

Jihlavská Dukla v rámci 47. kola Chance ligy dnes bojovala na ledě pražské Slavie. Hokejisté bohužel nevyužili žádnou z velkých šancí a z Prahy si odváží nejtěsnější možnou porážku 1:0. V tabulce teď Dukle patří sedmé místo.

Jihlavští hokejisté si během utkání vypracovali hned několik velkých šancí, ty ale nakonec v gól neproměnili. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, o který se až ve 37. minutě postaral domácí Beran.

Dukla sice zvedla útočnou aktivitu ve třetí třetině a minutu před koncem tlačila na soupeře v šesti, ani tehdy se však neprosadila a po prohře 0:1 minimálně do soboty padá zpět na pozice zaručující pouze předkolo play-off. V sobotu v domácím zápase změří síly s Porubou.

HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 37. Beran (Žovinec, Kulda).

Rozhodčí:  Valenta, Petružálek – Štěpánek, Kokrment

Diváci: 684

HC Slavia Praha: Hölsä – Žovinec (A), Klikorka, Hrdinka, Holý (A), Kajínek, Křepelka – Beran, Kulda, Helt – Průžek, Knotek (C), J. Brož – Všetečka, Slavík, Kucharčík – Havrda, Polák, Strnad – Slavíček

HC Dukla Jihlava: Maláč – Bilčík, Strejček, Dundáček, Kočí, Ozols, Chvátal, Koštoval – Čachotský (C), Toman, Cachnín – Harkabus (A), Havránek, Jungwirth – Štefančík, Rauš, Jelínek – Báťa, Pořízek, V. Brož

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!