úterý 11. srpna 2020 Zuzana

SOUTĚŽ: Poznejte životy dávných civilizací na největší světové výstavě Mumie světa

V prostorách výstaviště Holešovice Praha je až do 30. června otevřena velkolepá výstava Mumie světa. Tato evropská premiéra největší putovní sbírky mumii světa nabízí návštěvníkům unikátní možnost poznat historii a příběhy civilizací starých až 4000 let. Na návštěvníky čekají stovky exponátů pocházejících z univerzit, muzeí i soukromých sbírek z různých koutů planety.

Zajímá vás poselství dávných Inků? Chcete vidět skutečné egyptské sakrofágy staré 4000 let? Chcete vidět mumii starou jen několik let? Viděli jste někdy na vlastní oči rituální masky indiánů staré stovky let? Víte, že na území České republiky se také hojně mumifikovalo? Viděli jste někdy mumii pocházející z dob, kdy staří Egyptané veřili v bohy žijící mezi nimi na zemi?  Odpovědi na všechny tyto otázky a mnohem více se dozvíte na výstavě v Křižíkových pavilonech Výstaviště Holešovice.   

Každý z návštěvníků dostane při vstupu do expozice sluchátko zvané audio guide, které mu ke každému z exponátů poskytne vyčerpávající, ale navíc poutavý výklad. Obecně je celá výstava koncipována tak, aby návštěvník prožil příběh daných civilizací z různých časů a různých míst. Více informací i nápovědu k soutěži najdete na www.mumiesveta.cz.

Jihlavská Drbna má pro vás čtyři volné vstupenky na tuto unikátní výstavu. Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při slosování. Dva výherci obdrží po dvou vstupenkách. Soutěžit můžete do 11. dubna do 14:00.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. Výherci budou kontaktováni. 

Tisková zpráva

Štítky Mumie světa, výstava, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.