úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Soutěž: Lukáš Hejlík v hlavní roli projektu Listování v divadle DIOD

PR článek

Listopadový program je v divadle DIOD přímo nabitý představeními různých žánrů. Příští týden do Jihlavy dorazí Lukáš Hejlík s projektem Listování.cz

„Projekt LiStOVáNí představuje zajímavé a aktuální knihy. Vybraní autoři a jejich dílo či přímo specifická kniha jsou pak před diváky interpretováni v podobě scénického čtení. Jde vždy přibližně o hodinové divadelní vystoupení, ve kterém je přenášen děj knihy, jazyk autora a atmosféra dané literatury na obecenstvo, které se včele s mladou generací vrací zpět k tomu, co tu bylo první – knize,“ představuje projekt vedoucí produkce Přemysl Martinek a zve na interpretaci knihy Bitevní pole, kde se v hlavní roli představí Lukáš Hejlík.

A o co v Bitevním poli jde? Je mu čtyřicet a jeho syn je v pubertě. A on se z toho může zbláznit.  Stalo se to prostě jednoho dne, kdy jeho dítě začalo práskat dveřmi, nosit špatné známky a odpovídat nanejvýš slovem: nepruď. Věda tvrdí, že jsou v tom děti nevinně, ale stejně - nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil. Nutné je si ovšem přiznat, že pro stejného puberťáka není nic horšího než rodič. To bitevní pole je puberta a všichni jsou na pokraji zoufalství.

Vstupenky na představení zakoupíte on-line ZDE.

Bližší informace o programu a jednotlivých představeních najdete na www.diod.cz.

Soutěž o vstupenky na představení Listování: Bitevní pole (24.11. 2021 v 20:30, DIOD)

Díky soutěži s Jihlavskou Drbnou mohou čtyři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na představení. Stačí jen do úterý 23. 11. správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Divadlo otevřených dveří, Listování, Lukáš Hejlík

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.