sobota 25. června 2022 Ivan

Skvělá zpráva pro řidiče. Se začátkem prázdnin by měl být průjezdný opravovaný úsek na I/37

Už od loňského roku probíhají opravy na silnici I/37, konkrétně jde o úsek mezi Ostrovem nad Oslavou a Křižanovem. Po zimní přestávce se na místě pracuje už od letošního února a vypadá to, že na přelomu června a července by mohlo být hotovo.

„V Ostrově jsme v polovině týdne provedli recyklaci za studena a po nutné technologické přestávce zde v průběhu tohoto týdne položíme novou ložnou a obrusnou vrstvu vozovky a v jeho závěru bychom rádi odstranili stávající dopravní omezení a opravený úsek uvedl do provozu," uvedl v tiskové zprávě za Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) Martin Buček.

Podle vyjádření ŘSD se současně dokončuje i úsek na průtahu Jívovím, takže od příštího pondělí 30. května budou stavební dělníci přecházet na poslední úseky opravy komunikace I/37 v Rousměrově po odbočku na Bohdalec a dále z Jívového směrem na Křižanov. „S dokončením těchto dvou posledních částí celkem zhruba jedenáct kilometrů dlouhého úseku počítáme na přelomu června a července tohoto roku," doplnil k časovému harmonogramu Martin Buček. 

Ohodnoť článek

Foto Ředitelství silnic a dálnic ČR

Štítky oprava, ŘSD, I/37, doprava, Ostrov nad Oslavou, Křižanov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.