středa 6. července 2022 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Havlíčkobrodské oddělení pobytových agend bude až do odvolání uzavřeno. Lidé musí do Jihlavy

Pokud potřebujete něco vyřídit na oddělení pobytových agend v Havlíčkově Brodě, které má sídlo na ulici Štáflova, pak zbystřete. Počínaje pondělím 7. března bude toto oddělení až do odvolání pro veřejnost uzavřeno.

Běžnou cizineckou agendu bude po dobu uzavření pracoviště v Havlíčkově Brodě vyřizovat v Kraji Vysočina pouze pracoviště oddělení pobytových agend odboru cizinecké policie v Jihlavě na ulici Wolkerova 4448/37.

Od dnešního dne začalo v Jihlavě fungovat Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině (KACPU). Sídlí v přízemí administrativního objektu na Toslého ulici 15. Potřebným se otevřelo v pravé poledne. Lidé prchající z Ruskem napadené Ukrajiny by se v...

„Veškerá agenda související se službami, které se týkají odbavování občanů Ukrajiny, kteří přicestovali v současné době do České republiky v souvislosti s válečným konfliktem, se bude vyřizovat pouze v nově zřízeném Krajském asistenčním centru na pomoc Ukrajině na ulici Tolstého 15 v Jihlavě,“ upozornila Dana Čírtková, mluvčí policistů.

Za první den odbavilo asistenční centrum 218 Ukrajinců, mají nárok na dávku životního nebo existenčního minima

Ve středu byla zahájena činnost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině (KACPU) na pracovišti v Tolstého ulici. Provoz centra je nyní v režimu dní v týdnu od 7 do 19 hodin, za první den odbavilo 218 lidí. V pondělí bude rozhodnuto,...

Zmíněné asistenční centrum bylo otevřeno ve středu 2. března. Ukrajincům je k dispozici tlumočník, občerstvení i dětský koutek. Během prvního dne zde bylo odbaveno 218 Ukrajinců.

Ohodnoť článek

Foto Dominik Svoboda

Štítky oddělení, pobyt, agenda, cizinci, uzavřeno, Havlíčkův Brod

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.