Počasí dnes20 °C, zítra22 °C
Neděle 28. dubna 2024  |  Svátek má Vlastislav

Dukla se proti Vsetínu střelecky neprosadila, po porážce 0:2 je v tabulce osmá

Dukla se po devíti dnech vrátila k mistrovskému zápasu, ve 30. kole Chance ligy však branku proti Vsetínu nevstřelila, naopak dvě inkasovala. Jihlava drží v tabulce osmou příčku.

Poměrně vyrovnané utkání nepřineslo mnoho vstřelených branek, leč ani příliš střeleckých příležitostí. Valachům se ale zadařilo o něco více, v 17. minutě si puk po vhazování našel Rob a z úhlu zamířil přesně. Hostům patřil i závěr druhé třetiny, ve 39. minutě vyzval Jandus Jenáčka, který zblízka upravil na 0:2. Dukla se v závěru snažila alespoň o zmírnění nepříznivého stavu, avšak recept na vsetínského gólmana nenašla.

HC Dukla Jihlava - VHK Robe Vsetín 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Rob, 39. Š. Jenáček (Jandus, Hořanský).

Rozhodčí: Barek, Košnar – Jindra, Beneš. Diváci: 648.

Jihlava: A. Beran (Maláč) – Bilčík, Ozols, Dundáček, Koštoval, D. Kolář (A), Kočí, Chvátal – Čachotský (C), D. Bartoš, Cachnín – Harkabus, T. Havránek, Šik – Štefančík, Kuprijanov, Burkov – V. Brož, Pořízek, Jelínek.

Vsetín: Žukov (Romančík) – Staněk, Larsen, Š. Jenáček, Smetana (A), Hryciow, Kunc – Jonák (C), Bērziņš, Rob (A) – Holec, Dědek, Klhůfek – Hořanský, Kern, Jandus – Kubiš, Kratochvil, Š. Bláha – Vaňo.

Foto hcdukla.cz

Štítky Dukla Jihlava, Vsetín, první liga, hokej

Dukla se proti Vsetínu střelecky neprosadila, po porážce 0:2 je v tabulce osmá | Hokej | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny