úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Nemocnice v Jihlavě omezuje neakutní péči. Do konce roku jsou zrušeny dvě ambulance

Nemocnice Jihlava kvůli nepříznivé epidemiologické situaci v souvislosti se šířením onemocnění covid-19 omezuje neakutní péči. Důvodem tohoto opatření je také velký počet hospitalizovaných pacientů s touto nemocí.

Podle vyjádření nemocnice dojde k omezení jak ambulantní, tak lůžkové péče včetně některých ambulantních a diagnostických výkonů. 

„Do konce roku je zrušená jedna neurologická a jedna ortopedická ambulance. Pacienty objednané na plánované operační výkony obvoláváme s informací o odkladu výkonu," informovala dnes Nemocnice Jihlava své pacienty. 

Jihlavská nemocnice 22. října zakázala návštěvy. Výjimku mají ti, kteří chtějí navštívit své blízké na oddělení paliativní péče a také na gynekologicko - porodnickém oddělení. Stejně jako tatínci u porodu. 

Jihlavská porodnice povolí otce u porodu i návštěvy na pokoji pouze za jistých podmínek

Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice Jihlava reaguje na nová zpřísněná nařízení vlády související s covidovou pandemií a upřesňuje podmínky pro vstup otce nebo doprovázející osoby na porodní sál, návštěvy na oddělení šestinedělí a účast...

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Nemocnice Jihlava

Štítky Nemocnice Jihlava, neakutní, péče, omezení, ambulance, covid, koronavirus, zdraví

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.