čtvrtek 16. července 2020 Luboš

FOTO: Jihlava sehrála hokejové přátelské utkání s krajem. V zápase padly tři góly

Tým statutárního města Jihlavy poměřil síly s Krajem Vysočina. Přátelské hokejové utkání se odehrálo v takzvaném zimáčku v prostorách jihlavského Horáckého zimního stadionu. Zápas nakonec skončil výsledkem 3:0 ve prospěch zástupců města. O slavnostní buly se postarala primátorka města Karolína Koubová, společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem a hokejovou legendou Jiřím Holíkem.

„Více než o výsledek šlo ale o zážitek z utkání. Cílem bylo pobavit se a utužit vztahy, já jsem si zápas užil a cítil jsem i z ostatních členů mého týmu, že se dobře baví,“ uvedl Bedřich Ščerban, kapitán jihlavského týmu a jednatel hokejového klubu Dukla Jihlava.

Kapitánem krajského týmu byl Milan Kastner, vedoucí oddělení z odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina.

„Bylo to fajn utkání, prohráli jsme samozřejmě neradi, ale bereme to sportovně. Pokud se nám opět podaří něco takové uspořádat, půjdeme do toho znovu s vervou,“ sdělil ředitel úřadu a jeden z členů krajského týmu Zdeněk Kadlec.

Samotnému zápasu předcházelo vystoupení mladých krasobruslařek z klubu Dukla Jihlava. Jihlavský tým se skládal z členů vedení města, pracovníků úřadu, ale i strážníků městské policie.

„Oslovili jsme letos také příspěvkové organizace, do týmu se tak dostali i učitelé, a dokonce i ředitel jedné jihlavské základní školy. Doufám, že si utkání všichni hráči užili a diváci se dobře se bavili, protože to byl ten hlavní účel. To, že bylo utkání pro nás vítězné, je jen chutná třešnička na dortu,“ uvedl jeden z organizátorů utkání Tomáš Koukal, vedoucí Odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

Foto Magistrát města Jihlavy

Štítky hokej, utkání, zápas, město, kraj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.