úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

KULTURNÍ TIPY NA VÍKEND: Koncert Rybiček 48, cestovatel Ladislav Zibura a divadelní představení. To je výběr víkendových kulturních akcí

Lámete si hlavu nad tím, co o víkendu podniknout zajímavého? Přinášíme vám výběr těch nejlepších akcí, které v nadcházejících dnech proběhnou. Největším lákadlem bude jistě koncert kapely Rybičky 48 v Třebíči. Pokud to však není váš šálek kávy, v Přibyslavi a Kamenici nad Lipou si můžete přijít poslechnout vtipnou besedu s mladým cestovatelem Ladislavem Ziburou. Čekají vás také divadelní přestavení a na své si přijdou i děti při karnevalu v maskách.

Pátek 10. února

Jihlava

Kabaret z lágru – Horácké divadlo – 19:00

Příběh terezínského kabaretu v dramatickém zpracování současného britského autora. Tato hra se zpěvy vychází ze skutečného kabaretu, který během 2. světové války fungoval v Terezíně. Použité písně a skeče jsou autentické.

Třebíč

Rybičky 48 – Národní dům – 20:00

Koncert známé kapely Rybičky 48.

Africká odysea - Studentský klub Halahoj – 20:00

30 letý nadšenec do cyklistiky a cestování obecně, který se rozhodl už přestat své dětské sny oddalovat a přes zdravotní komplikace splnit si je, dokud je ještě možnost. A tak se rozloučil v práci, s rodinou a s kamarády a vyrazil na cestu do Afriky. O své cestě vypráví Tomáš Švaříček.

Kamenice nad Lipou

Ladislav Zibura – Pěšky mezi budhisty a komunisty - Kulturní dům – 19:00

Jak se opravdu žije Nepálcům a Číňanům? Humorné vyprávění člověka, který strávil tři měsíce v jejich domovech, daleko od turistických oblastí.

Sobota 11. února

Jihlava

Zvonkonosy – Horácké divadlo – 17:00

Divadelní inscenace autora Gabriela Chevalliera.

FUNKMASTER on Tour – Soul music club – 22:00

Pražský projekt Hi5Live, sestavený ze šikovných djs a doprovodných muzikantů kteří se pohybují kolem pražské funkové formace United Heads. Jejich vystoupení v čele s Djs Sunpajou & Loopinem za doprovodu Riche FD na saxofon.

Přibyslav

Ladislav Zibura – Pěšky mezi budhisty a komunisty - Kulturní dům – 18:00

Jak se opravdu žije Nepálcům a Číňanům? Humorné vyprávění člověka, který strávil tři měsíce v jejich domovech, daleko od turistických oblastí.

Neděle 12. února

Bystřice nad Pernštejnem

Dětský karneval s Milanem Řezníčkem – Kulturní dům – 15:00

Zábavné odpoledne pro všechny děti a jejich rodiče s Milanem Řezníčkem, moderátorem Hitrádia Vysočina. Vystoupení dětí DDM, dětská tombola, všechny zúčastněné masky budou zařazeny do slosování o hlavní ceny.

 

Autoři | Foto i-klik.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.