sobota 29. ledna 2022 Zdislava

Jihlavská radnice zahájila sérii vánočních koncertů, většina je zdarma. Jaké jsou podmínky pro návštěvníky?

Pokud chcete nasát vánoční atmosféru, pak můžete zajít na nějaký ze série vánočních koncertů, které nachystala jihlavská radnice. Všechny se uskuteční ve vánočně laděné gotické síni. Mezi vystupujícími bude Pavel Šporcl, Felix Slováček či Nezmaři.

„Většina koncertů bude zdarma, vstupné 50 korun se bude vybírat pouze u posledního vánočního koncertu sborů Gaudium a Radost, které pořádá Základní umělecká škola Jihlava, a také u koncertu Nezmarů, které jsou za 300 korun," upozorňuje Radovan Daněk, mluvčí jihlavské radnice. 

Vánoční koncerty na jihlavské radnici budou začínat vždy v 18 hodin. První se odehrál již včera, tedy v pondělí 29. listopadu. Další se budou konat 6., 10., 13., 18., 20. a 21. prosince. Podrobný program je ke zhlédnutí ZDE

Na koncerty bude nutné mít rezervační lístky. „Ty budou k dispozici vždy v pátek před koncertem od 8 do 14 hodin na jednom z Městských informačních center (Masarykovo náměstí 1 – hlavní vchod nebo Hluboká 8). Na jednu osobu bude možné vyzvednout dva rezervační lístky na koncert. V případě, že nebudou vydány všechny lístky, budou k dispozici i na místě před koncertem," dodává Daněk. 

Za jakých podmínek? 

Pro vstup do gotického sálu před koncertem mají návštěvníci povinnost prokázat svou bezinfekčnost negativním výsledkem jedné z podmínek dle platného mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví ČR při epidemii onemocnění covid-19. „Všichni přítomní musí mít po celou dobu koncertu nasazený respirátor. Maximální kapacita koncertů je 100 lidí," doplnil mluvčí Jihlavy Radovan Daněk. 

Ohodnoť článek

Foto Magistrát města Jihlavy

Štítky vánoční, koncert, advent, kultura, radnice, Jihlava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.