čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "radnice"

Pozor. V pátek se pro řidiče na tři dny uzavře výpadovka na Pelhřimov

Už tento pátek se na tři dny uzavře silnice II/602, konkrétně půjde o úsek mezi Hosovem a Jihlavou. Důvodem jsou práce na okružní křižovatce u obchodního centra Aventin. Zatím se počítá s víkendovou variantou uzavírky, kdy je klidnější provoz.

V Jihlavě nyní není možné vyřizovat poplatky za odpad. Pracovnice jsou v karanténě

Kvůli koronaviru je ode dneška do 23. října uzavřený úsek správy poplatku za komunální odpad. Všechny pracovnice uvedeného oddělení jsou v současné době v karanténě. Z tohoto důvodu by veřejnost měla počkat s placením poplatků za komunální odpad.

Pracovníci jihlavského magistrátu budou hygienikům od pondělí pomáhat s trasováním

Ani hygienici v Jihlavě kvůli současnému náporu nemocných nestíhají trasovat ty, kteří mají pozitivní test na koronavirus. Krajské hygienické stanici v Jihlavě (KHS) proto pomohou s trasováním pro celý Kraj Vysočina také úředníci z jihlavské radnice.

Jihlavský dopravní podnik musí redukovat spoje. Opatření ušetří práci šesti řidičů

Vládní opatření, která u nás aktuálně platí v souvislosti se šířením koronaviru, se negativně promítají i do vytíženosti spojů jihlavského dopravního podniku (DMPJ). Necestují teď hlavně žáci a studenti, výrazně ubývají ale i další cestující. DPMJ...

V Jihlavě lidé méně využívají MHD. Cestující bez roušky mohou být vykázáni z vozu

Na nastalou epidemiologickou situaci reaguje také jihlavský dopravní podnik (DMPJ). Ten i nadále intenzivně pokračuje v dezinfekci všech vozů. Používá nejenom běžné dezinfekční prostředky na podlahy, madla a strojky, ale pravidelně se čistí i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "radnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "radnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.