čtvrtek 24. června 2021 Jan

DIOD oslavil desetileté výročí již dubnu, narozeninový mejdan se však odehraje příští pátek

PR článek

Divadlo DIOD oslavilo letos v dubnu desáté narozeniny. Na pořádnou oslavu jsme si ale kvůli současné situaci museli počkat. Avšak kdo si počká, ten se dočká a my vás s velikou radostí srdečně zveme na narozeninový mejdan.

Oslava proběhne v pátek 4. června 2021 a samozřejmě v mezích vládních opatření. Začneme již ve 14 hodin speciálními divadélky v oknech foyer divadla a sokolovny. V 16 hodin překvapíme kolemjdoucí na Masarykově náměstí a od 20:30 vypukne hlavní program před sokolovnou.

Diváci se mohou těšit na kapelu The Shots, artisty, akrobatky a akrobaty z Akrobatu, parkuristy, gymnastky, světlo a stíny, otevřenou zahrádku, a to vše na celé ploše průčelí jihlavské sokolovny. Jelikož uvnitř se toho ještě příliš konat nemůže, rozhodl se tvůrčí tým pod vedením Jakuba Škrdly rozžít celou budovu divadla netypickým projektem, na jehož vzniku spolupracují především ti, pro které je DIOD a SOKOL srdcovou záležitostí.

Klasické hlediště nám bude na narozeninách chybět, podívat se však může přijít každý. A protože ke každé oslavě patří i dárky, připravili jsme pro vás sadu netradičních vstupenek, ke kterým zízkáte stylové dárky v barvách DIODu. Dárky budete mít možnost vyzvednout přímo během akce u stánku před novým infocentrem Sokola. Zakoupením vstupenky podpoříte vystupující performery a umělce, ale především naše divadlo.

Vystupující: The Shots, Tereza Georgieva, Shashik, Lucie Vopálenská, Dan Vopálenský, Vilma Bělochová, Katarína Ruschková, Pavla Vavrdová, Kateřina Mahelová, Marie Marečková, Dominika Bémová, Eliška Krátká, Eliška Vostrá, Jasmína Demlová, Šárka Doláková, Andrea Santander, Carla Santander, Jan Bojanovský, Petr Coufal, Ema Komůrková, Lukáš Lavička, Ondřej Smrčka,Jakub Svoboda, Elena Krebsová, Jakub Semotán, Markéta Burdová, Veronika Coufalová, Šimon Škrdla, Jasmína Georgieová, Anna Bauer Šimonová, Emílie Vacková, Bára Svobodová, Patrik Vítů a další

Světla: Radek Pytelka, Marek Střížovský

Režie: Jakub Škrdla 

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Divadlo otevřených dveří, narozeniny, oslava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.