neděle 9. května 2021 Ctibor

Policisté hledají svědky nehody teprve devatenáctiletého motorkáře

Třebíčští policisté se obrací na veřejnost, jež by mohla pomoci s vyšetřováním dopravní nehody, ke které došlo minulý týden v Třebíči. Hledají se svědci nehody motorkáře na Koželužské ulici.

„Ve čtvrtek 2. července jel po půl třetí odpoledne řidič motocykl Yamaha YZF-R125 po ulici Koželužská ve směru od Starče k ulici Dr. Ant. Hobzy a při průjezdu křižovatkou s ulicí Řípovská z dosud nezjištěných příčin havaroval. Při nehodě utrpěl devatenáctiletý motocyklista zranění a zdravotnickou záchrannou službou byl převezen do nemocnice na ošetření. U řidiče policisté provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili. Místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Na motocyklu vznikla škoda přibližně dvacet tisíc korun,“ popisuje samotný incident Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Policisté provádějí šetření za účelem zjištění příčiny a veškerých okolností, za kterých k nehodě došlo. V současné době se obracejí na případné svědky.

„Policisté žádají osoby, které havárii motocyklisty viděly, a mohly by tak poskytnout informace k průběhu dopravní nehody, aby se přihlásily na linku 158,“ vyzývá Jana Kroutilová.

Ohodnoť článek

Foto Drbna

Štítky nehoda, svědek, policie, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.