čtvrtek 24. června 2021 Jan

Vyhledávání

Nalezené články: "obezita"

Kopni do vrtule a zabojuj s obezitou! Unikátní štafetový běh odstartuje 14. června v Ostravě

Nenechat se pohltit negativní náladou ve společnosti, semknout se jako za dob Nagana nebo šití roušek, navíc si dát pořádně do těla a podpořit dobrou věc. Přesně to je smyslem projektu Kopni do vrtule. Přes šest set osmdesát kilometrů dlouhý...

Covid zastínil infarkty, lékaři přišli o pětinu pacientů

Čeští kardiologové apelují na pacienty, aby v pandemii nezlehčovali příznaky infarktu. Lidé v posledním roce často přičítali projevy srdeční mrtvice nemoci covid-19 a lékaři tak přišli až o dvacet procent pacientů.

Díky nové metodě pomůžou jihlavští gynekologové desítkám žen

Karcinom endometria je nejčastějším gynekologickým onkologickým onemocněním u žen. V jihlavské nemocnici, kde pečují každý rok o desítky takto nemocných žen, začali lékaři v souvislosti s tímto onemocněním používat novou metodu.

Lékaři varují před svátečním přejídáním, pozor by si měli dát hlavně lidé s vysokým cholesterolem

Vánoční svátky a předsilvestrovské období jdou ruku v ruce se spoustou jídla – hlavně toho tučného a sladkého. Zároveň v této době většinou dost omezíme pohyb, nejčastější aktivitou bývá sledování pohádek a vánočních filmů, ideálně u kávy a nějakého...

Krajští záchranáři mají novou XXL sanitku. Převeze pacienty s váhou přes 200 kilo

Krajští záchranáři na Vysočině rozšířili svůj vozový park o speciální automobil pro přepravu pacientů s velkou nadváhou – takzvanou XXL sanitku. Tento nový vůz bude převážet primárně pacienty, kteří váží třeba i více než 200 kilogramů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obezita"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obezita"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.