Počasí dnes8 °C, zítra12 °C

Florbalistky SK Jihlava porazily v dohrávce Vysoké Mýto, v tabulce první ligy se dotáhly na střed

Jediné utkání měla na programu východní skupina první florbalové ligy žen. Hráčky SK Jihlava v něm porazily Vysoké Mýto 8:5 a dotáhly se tak na střed tabulky.

Po celé dvě třetiny ukazovaly domácí florbalistky velmi dobrý výkon. Dodržovaly taktické pokyny a navíc byly maximálně efektivní v koncovce. Zvláště markantní to bylo ve druhé třetině, po které SK Jihlava držel šestibrankový náskok. V posledním dějství se prosazovaly pouze střelkyně Vysokého Mýta, avšak vliv na fakt, že všechny body zůstanou v krajském městě, to nemělo.

SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto 8:5 (3:1, 5:1, 0:3)

Branky: Svobodová 3, Mácová 3, Fidrmucová, Pavlicová - Pokorná 2, Kubištová, Bekeová.