Počasí dnes15 °C, zítra20 °C
Pátek 3. května 2024  |  Svátek má Alexej

Rychlé vedení, ale závěr nevyšel. Dukla prohrála v Karlových Varech v prodloužení

Dukla Jihlava v Karlových Varech dlouho sahala po třech bodech, ale zpět na Vysočinu s sebou veze pouze jeden. Ve druhém kole baráže vedla po slepených gólech z první třetiny, ale v poslední minutě si domácí vynutili prodloužení, ve kterém nakonec také rozhodli o svém vítězství 3:2.

HC Energie Karlovy Vary - HC Dukla Jihlava 3:2 po prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 47. Kovačevič (Kverka), 60. O. Beránek (Tuominen, Krejčí), 63. Balán (T. Rachůnek) – 6. D. Čermák (F. Seman, R. Hubáček), 6. Jiránek.

Rozhodčí: Pražák, Lacina – Ondráček, Špůr.  Diváci: 5444 (vyprodáno).

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan, Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý, Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Volden) – Suchánek, de la Rose, Bryhnisveen, J. Zdráhal, D. Váňa, Kajínek, Půža – Diviš, Skořepa, Straka – Jiránek, Zeman, M. Hlinka – Anděl, Hamill, Rabbit – F. Seman, R. Hubáček, D. Čermák.