Počasí dnes15 °C, zítra19 °C
Sobota 27. dubna 2024  |  Svátek má Jaroslav

Harkabusův rekord Dukle nepomohl. Druhý bod bere Vsetín

Jihlavští hokejisté mají za sebou další zápas proti Vsetínu. Po nešťastném úvodu začal úřadovat jihlavský fantom play-off Tomáš Harkabus a hned v první třetině dvěma góly překonal dosavadní střelecký rekord v play-off Chance ligy, když střelil svůj dvanáctý a třináctý gól. Dnešní napínavou bitvu mezi Jihlavou a Vsetínem rozhodl tři minuty před koncem Luboš Rob.

Vsetín se tak ujímá vedení 2:1 na zápasy. Série pokračuje zítra v 16:30 opět na ledě v Pelhřimově.

HC Dukla Jihlava: VHK Robe Vsetín 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. Harkabus (Čachotský), 7. Harkabus (Štefančík, Dundáček), 42. Štefančík (T. Havránek, Harkabus) – 1. Teper, 12. Bērziņš (Zabusovs, Machala), 29. Zabusovs (Bērziņš), 57. Rob (Š. Jenáček)

Rozhodčí: Horák, Kubičík - Jinda, Komínek