Počasí dnes15 °C, zítra19 °C

Dukla se vymanila z nepříznivé série, na přerovském ledě zvítězila 3:1. V tabulce je šestá

Hokejová Dukla se oklepala z výsledkové krize a v 11. kole Chance ligy dokázala naplno bodovat v Přerově. Přestože na Hané prohrávala, dokázala skóre otočit a nakonec vyhrát 3:1. Ve vyrovnané tabulce se posunula na šestou příčku.

Jihlavským hokejistům se vstup do zápasu moc nepovedl, už v 8. minutě tečoval Černého střelu za záda Berana Hejcman. To ale Duklu spíše vybudilo a těsně před odchodem do šatny se dočkala vyrovnání po Dndáčkově nahození a šikovné teči Čachotského.

Stejný hráč se do listiny střelců zapsal i ve druhé třetině, když po chybě obrany a asistenci Cachnína neměl problém s trefením odkryté přerovské branky. Bojovný výkon Jihlavy domácí do šancí příliš nepouštěl, a tak byl k vidění už jen jeden gól - v poslední minutě Cachnín do prázdné branky pečetil vítězství Dukly 3:1.

HC Zubr Přerov - HC Dukla Jihlava 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Hejcman (Černý, Doležal) – 20. Čachotský (Dundáček, Kočí), 27. Čachotský (Cachnín), 60. Cachnín.

Rozhodčí: Vrba, Grygera – Komínek, Tvrdý. Diváci: 862.

Přerov: Postava – Černý, Zeleňák, Chroboček, Krisl (C), Adámek, Kudělka (A), Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – Doležal (A), Hejcman, Goiš – Svoboda, Chludil, Tomi – Dobša, Ministr, Tarnoczy.

Jihlava: Beran – Bilčík, Kolář (A), Chvátal, Mareš, Dundáček, Kočí, Ozols – Čachotský (C), Pořízek, Cachnín – Havránek, Menšík, Šik – Berger, Štefančík, Jelínek – Rauš, Handl, Brož.