Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Pondělí 29. dubna 2024  |  Svátek má Robert

Dukla začala s přípravnými zápasy, Tábor porazila po samostatných nájezdech 2:1

Dukla vstoupila do přípravných zápasů úterním duelem v Táboře. Na ledě druholigového soupeře bylo znát, že ještě polyká mohutné tréninkové dávky, na ledě zase tolik nedominovala a rozhodnout musely až nájezdy, které vyšly lépe Jihlavským.

Jihlava měla vlažnější vstup do utkání, domácí však Maláče překonat nedokázali. Dukle se zlepšovala postupně, ve druhé desetimiutovce zasypala Gábu spškou střel, ale ani ona úspěšná nebyla. Branky padaly až okolo poloviny zápasu. Ve 28. minutě se k odraženému puku dostal nejdříve Šik a přesně zamířil do odkryté branky.

Hned o dvě minuty později bylo srovnáno, když v přesilovce ujel Zeman a zakončil bezchybně 1:1. Ve třetí třetině byly k vidění šance na obou stranách, ale gól z nich nepadl, podobně jako v prodloužení, ve kterém Dukla trefila dvakrát tyčku. Rozhodnout musely až nájezdy, v nich už hosté dominovali.

HC Tábor - HC Dukla Jihlava 1:2 po sam. náj. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 30. Zeman (Matušík) – 28. Šik (Štefančík), rozh. náj. Pořízek.

Diváci: 842.

Jihlava: Gába – Hubata, Plášil, Jáchym, Horáček, Černý, Suchánek – Krliš, Matušík, Severa – Zeman, Milfait, Korkiakoski – Šulek, Dančišin, Seidl – Prášek, Zíb, Bárta.

Tábor: Maláč – Dudycha, Bilčík, Vala, Dundáček, Dvořák, Kolář – Šik, Štefančík, Havránek – Jelínek, Handl, Krajč – Brož, Pořízek, Meluzín – Tecl, Straka, Cachnín.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!