Počasí dnes15 °C, zítra18 °C

Dukla porazila rezervu Pardubic 3:2. Po čtvrté výhře v řadě živí naději na přímý postup do play-off

Hokejisté Dukly potvrdili zlepšenou formu, když si v pondělí připsali čtvrtou výhru v řadě. Na chrudimském ledě udolali rezervu Pardubic 3:2 a stále živí naději, že by mohli do čtvrtfinále Chance ligy postoupit přímo. Nyní na šestou příčku ztrácejí dva body, rozhodne se ve středu, kdy se odehraje poslední kolo základní části.

Dukla se zásluhou Křehlíka dostala ve 13. minutě do vedení, na začátku druhé třetiny navýšil skóre dorážkou Pořízkovi střely Šik. Domácí však dokázali snížit ve 35. minutě Hanouskem, který zamířil přesně mezi betony jihlavského Berana. Dvoubrankové vedení však červenožlutým ještě před druhou sirénou vrátil Karábáček, který do sítě vrátil odražený puk. V poslední periodě domácí Matýš rychle snížil, ale více už Pardubice nesvedli.

HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 35. Hanousek (Matýs, Nedbal), 41. Matýs (Nedbal, Hanousek) - 13. Křehlík (Cachnín, Dundáček), 22. Šik (Pořízek, Brož), 39. Karabáček (Dvořák, Dundáček).

Rozhodčí: Skopal, Koziol – Thuma, Maňák. Diváci: 712.

Pardubice B: Klouček – Hanousek, Bukač, Drtina, Nedbal, Zdráhal, Kubíček – Lichtag, Rákos, Rohlík – Rouha, Urban, Matýs – Pochobradský, Zeman, Machač – Půhoný, Rohlík, Kaplan

Jihlava: Beran – Kolář, Haman, Bilčík, Kočí, Vala, Dvořák, Dundáček – Harkabus, Skořepa, Karabáček – Pořízek, Handl, Šik – Cachnín, Křehlík, Brož