Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Pondělí 29. dubna 2024  |  Svátek má Robert

Dukla ve šlágru kola nestačila na Vsetín, v tabulce zůstává sedmá

Dukla ve sledovaném šlágru 32. kola Chance ligy neuspěla. Před velmi solidní návštěvou v pelhřimovském azylu rozhodovala v souboji se Vsetínem třetí třetina, Valaši nakonec vyhráli 3:1. V tabulce tým z Vysočiny zůstává sedmý.

První třetina branku i přes šance na obou stranách nepřinesla. Skóre se měnilo až ve 28. minutě, kdy hosté využili přesilovku díky Berzišově teči Smetanovy rány. O čtyři minuty později ale zařídil vyrovnání domácích snajpr posledních zápasů Pořízek. O výsledku zápasu rozhodal závěrečná desetiminutovka. V 51. minutě usměrnil Voženílkův pokus Voženílek a tříbodový import na Valašsko pečetil v poslední minutě do prázdné branky Hořanský. Dukla, navzdory svěma velkým příležitostem v závěru, prohrála druhý zápas po sobě.

HC Dukla Jihlava - HC Robe Vsetín 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 32. Pořízek (Bilčík) – 28. Berzinš (Smetana, Rob), 51. Klhůfek (Voženílek, Hořanský), 60. Hořanský.

Rozhodčí: Jaroš, Valenta – Horažďovský, Kotlík. Diváci: 1495.

Jihlava: Beran – Bilčík, Chvátal, Kolář, Dundáček, Jáchym, Vala, Kočí – Chlubna, Miškář, Brož – Harkabus (A), Skořepa (C), Jungwirth – Křehlík, Handl, Pořízek – Cachnín, Juda, Tecl.

Vsetín: Zhukov – Smetana (A), Krajčík, Němec, Jenáček, Voženílek, Ondračka – Klímek, Berzinš, Rob (C) – Hořanský, Bláha, Klhůfek – Berger, Přikryl, Sihvonen – Pětník, Štefka, Vítek (A).