pátek 14. května 2021 Bonifác

Fanoušci vítali jihlavské hokejisty. Děkujeme, ale shlukováním si můžete zadělat na problémy, vzkazuje klub

V neděli 18. dubna večer panovala v okolí jihlavské CZ LOKO Arény arény veselá nálada. Fanoušci totiž přišli přivítat hráče HC Dukla Jihlava, kteří se vrátili autobusem z Kladna, kde ovládli druhý zápas ve finálové sérii. Na místě byli k vidění fanoušci v klubových dresech, nechyběly ani oslavné dýmovnice.

„Ještě jednou moc děkujeme všem fanouškům za podporu A-týmu při odjezdu do Kladna a příjezdu z vítězného dvojzápasu. Nicméně bohužel jsou mezi námi i tací, kteří si na shromáždění stěžují a nelíbí se jim. Ačkoliv si Vaší podpory velmi vážíme, důrazně Vás prosíme, abyste se během domácího dvojzápasu (středa 21.4 a čtvrtek 22.4.) neshlukovali a nevytvářeli skupinky fanoušků,“ vzkázala jihlavská Dukla dnes odpoledne svým fanouškům na sociálních sítích. Podle vyjádření klubu jim totiž může hrozit velká pokuta od správních orgánů a také přítomní fanoušci by si mohli „zadělat na problém“.

Dukla posílila svoji naději na extraligu, na Kladně vyhrála i druhý zápas

Dukla se ve finálové sérii dostala do velice výhodné pozice, ovládla totiž i druhý zápas na ledě svého soupeře z Kladna. V nedělním zápase po celý průběh zápasu vedla a dovedla ho ke konečnému výsledku 1:4. Za stavu 2:0 pro jihlavský tým se série...

Příspěvek se zmíněnou výzvou vyvolal mezi fanoušky debatu, v níž se objevily komentáře v drtivé většině vyjadřující podporu klubu i fanouškům. Řada komentujících nechápe, proč by HC Dukla Jihlava měla hrozit případná pokuta. „Proč by měla hrozit pokuta klubu? Vy něco z toho organizujete? Každý tam na místě je za sebe a se svojí zodpovědností,“ myslí si uživatel Milan.

Zápasy poběží živě 

V podobném duchu se zapojil do debaty Martin. „Běžte s tím už někam. Věrní Dukláci, srdcaři přišli poděkovat svým hráčům. Drželi si od nich odstup, takže klub se nemusí bát že by některý hráč chytl ten hnus. Mrkněte se někdy na přenosy z KHL, tam je lidí a nikdo to neřeší. Jo mají zakrytý huby ale každý druhý jen částečně. A co ta pakáž v parlamentu? Dukláci, makejte, Rytíře zdoláte a příští ročník ELH už s vámi. HCD.“

Domácí dvojzápasy, v nichž HC Dukla opět vyzve Rytíře z Kladna, startují ve středu 21. dubna a ve čtvrtek 22. dubna v jihlavské CZ LOKO Aréně v 17:30. Fanoušci budou moci oba zápasy sledovat on-line.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto HC Dukla Jihlava / Facebook

Štítky HC Dukla Jihlava, Kladno, fanoušci, příjezd, autobus, shlukování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.