Počasí dnes6 °C, zítra8 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří

Tři body zůstávají doma. Dukla v generálce na předkolo play-off porazila Sokolov

Jihlavská Dukla i nadále jede na vítězné vlně. V sobotním zápase na domácím ledě výsledkem 3:1 porazila HC Baník Sokolov a v posledním zápase o účást v předkole play-off bere Dukla tři body.

Dvoubrankové vedení 2:0, které si Jihlava vytvořila v první třetině trvalo až do třetí části. V ní se Sokolov ještě pokusil o zvrat poté, co Švec snížil na 2:1 ve vlastním oslabení. Jihlavě nakonec dvoubrankové vedení vrátil zpět Tomáš Harkabus, který v 58. minutě navýšil na 3:1. Vítězný gól vstřelil Jiří Fronk.

HC Dukla Jihlava - HC Baník Sokolov 3:1

Branky a nahrávky: 12. Pekr (Poletín), 14. Fronk (Protasenja, Lichanec), 58. T. Harkabus (Protasenja, Lichanec) – 49. Švec

Diváci: 899

Rozhodčí: Skopal, Barek – Hejl, Podrazil

HC Dukla Jihlava: Brož – Pohl, Mareš, Kolář (C), Bukač, Dvořák, Půža – Jiránek (A), Fronk, Chlubna – Anděl, Poletín, Pekr – Harkabus, Lichanec, Protasenja – Čermák, Hrala, Zeman

HC Baník Sokolov: Bednář – Kadeřávek, Záruba, Přindiš (A), Vodička, Pařízek, Michálek – Švec, Zadražil (A), Grim – Čejka, Rohan (C), Hrubec – Adámek, Berčík, Tjurin – Blecha

Foto HC Dukla Jihlava | Zdroj HC Dukla Jihlava

Štítky HC Dukla Jihlava, HC Baník Sokolov, zápas, hokej, sport, FK Dukla Praha, FK Baník Sokolov, playoff, Tomáš Harkabus, FC Vysočina Jihlava