sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Přijďte na Den fanoušků FCV. Čeká vás zápas snů, autogramiáda, beseda, nábor a další lákadla

Jihlavský fotbalový stadion v Jiráskově ulici bude v úterý 8. října hostit hodně netradiční fotbalový duel. Žáčci FC Vysočina kategorií U12 a U13 sehrají první utkání velkého jedenáctkového fotbalu a soupeřem jim bude hned ligové „áčko“. Jejich „Zápas snů“ vypukne v 16:30 hodin a bude součástí tradičního Dne fanoušků FCV. Co všechno nabídne?

Souběžně se „Zápasem snů“ absolvují v daný moment nevyužití hráči prvního týmu autogramiádu, která proběhne v prostoru bufetu s pergolou. Postupně se zde vystřídají, aby se dostalo na každého, přičemž fanoušci budou moci premiérově získat nové podpisové karty hráčů a ve fanshopu zakoupit plakát týmu na ligový ročník 2019/20.

V poločasu „Zápasu snů“ a později i v prostoru travnatého oblouku za brankou se uskuteční nábor chlapců ročníků 2013 a 2014 do přípravek FC Vysočina. Každý účastník se může těšit na příjemné sportovní protažení a na odměnu v podobě klubového trička. Do pohybových aktivit a soutěží se zde bude moci zapojit každé příchozí dítě. Vítanou podporu jim zde poskytne populární maskot Ježour.

Po skončení zápasu se fanoušci od 18:00 hodin mohou těšit na otevřenou besedu s ředitelem klubu Janem Staňkem a asistentem trenéra Josefem Muchou. Uskuteční se ve VIP zázemí klubu.

Tisková zpráva | Foto FC Vysočina / Facebook

Štítky Den fanoušků, fotbal, FC Vysočina, nábor, zápas

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.