Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Pondělí 29. dubna 2024  |  Svátek má Robert

Novému trenérovi se premiéra nevydařila, Vysočina prohrála na půdě vedoucí Příbrami 3:0

Premiéra na jihlavské lavičce nevyšla novému trenérovi ideálně. V rámci 14. kola se se Vysočina na hřišti Příbrami držela do 63. minuty, po které však inkasovala tři branky a prohrála tak 3:0. V průběžné tabulce je tým z Vysočiny osmý.

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, k vidění byla bojovná hra, ale bez šncí na obou stranách. Do druhé půle vstoupila lépe Příbram a její aktivita vyústila v 62. minutě v penaltu, kterou s přehledem proměnil Wágner. Jihlava se nedokázala vzpamatovat a za šest minut prohrávala už 2:0, když se z úhlu prosadil Osmančík. Definitivní pečeť na příbramské vítězství dal opět Wágner, který v 85. minutě upravil stav na konečných 3:0.

1. FC Příbram - FC Vysočina Jihlava 3:0 (0:0)

Góly: 62. Wágner (pen.), 68. Osmančík, 85. Wágner.

Rozhodčí: Zaoral - Dohnálek, Mojžíš. Diváci: 862.

Příbram: Melichar – Čejka (46. Anih), Fišl, Sakala, Dudl – Musil (76. Švestka), Osmančík (78. Vokřínek), M.Čermák, J.Jeřábek, Zeronik (76. V.Novotný) – Wágner (90. Hájek).

FC Vysočina: Jágrik – Vedral, Piško, Gabriel – Shudeiwa (65. Ogiomade), Lacko - Svoboda, Tureček, Peřina (83. Fila) – Zoubele (74. Křehlík), Araujo-Wilson.