<

Aktuálně

Zemřel Jaroslav Nácovský, významná osobnost požární ochrany na Havlíčkobrodsku více...

Muž na nádraží se zhroutil a začal silně krvácet. Strážníci mu poskytli první pomoc více...

FOTO: Na náměstí v Jihlavě je vánoční strom, svítící ježci na lampách zatím chybí více...

Dálnice na Brno byla ráno uzavřená, nyní se jezdí levým pruhem. Hořel tam návěs více...

První sníh letošní zimy. Jihlavsko zažilo dnes dopoledne sněhovou vánici více...

Vysočina Jihlava stále čeká na první výhru v sezóně, proti Bohemians padla 0:2

Autoři | Foto www.fcvysocina.cz

Jihlavští fotbalisté nedokázali ani v devátém utkání sezóny bodovat. Ba co víc, v domácím souboji s Bohemians Praha prohráli dvěma góly z druhého poločasu 0:2. Tým z Vysočiny zůstává jediným týmem ligy bez vítězství, v neúplné tabulce zůstává předposlední.

Domácí začali aktivněji, ale ani Rabušic, ani Zoubele ve skluzu nemířili přesně. Formu hostujícího brankáře Budínského vyzkoušel znovu Rabušic, jeho střela byla vyražena. Bohemka poprvé zahrozila Holendou, ale jeho pokus zblokoval domácí obránce Rosa. Následně si s dalekonosnou střelou Jiráska poradil domácí gólman Hanuš. V závěru poločasu vytáhl Rosovu nebezpečnou hlavičku Budínský.  

Skóre po jedenácti minutách druhého poločasu otevřel Jan Holenda, kterého ideálně našel Luts. Hned poté mohl Luts sám náskok navýšit, ale mířil nad. O tom, že hosté byli během druhého poločasu lepší, svědčí i příležitosti Maška (mimo) a Havla (zasahoval Diviš). Jihlavský brankář byl ale krátký na situaci ze 76. minuty, kdy domácí obrana zcela zapomněla na Dominika Maška - 0:2. Závěr utkání si už Bohemians pohlídali a nepřipustili drama.   

FC Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:0)

Branky: 56. Holenda, 76. Mašek.

Rozhodčí: Hrubeš – Pospíšil, Vlček.

Diváci: 3105.

Jihlava: Hanuš – Blaič (73. Záviška), Krejčí, Rosa, Mišůn – Zoubele, Štěpánek – Vaculík, Dvořák (65. Batioja), Ikaunieks – Rabušic. 

Bohemians: Budinský – Dostál, Gajič, Krch, Havel – Hubínek, Jirásek (89. Jindřišek) – M. Hašek (86. Berger), Mašek (81. Švec), Luts – Holenda. 

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Bohemians 1905, FC Vysočina Jihlava, HC Dukla Jihlava, Dominik Mašek, Jan Holenda

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.