neděle 24. října 2021 Nina

Čeká vás výměna kolenního nebo kyčelního kloubu? Lékaři v Jihlavě vám zodpoví vaše otázky

Jihlavská nemocnice opět připravila schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, a to pro pacienty, které čeká totální endoprotéza kolenního a kyčelního kloubu. Na setkání se dozví všechny informace o tom, co je v souvislosti s operací čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se znovu opakuje po prázdninové přestávce.

„Je jasné, že před takovou operací si člověk hledá dostupné informace na internetu, zjišťuje více o zákroku a má obavy. Na setkání, které proběhne, se vše dozví přímo od našich lékařů,“ vysvětluje vrchní sestra ortopedicko-traumatologického oddělení Magdaléna Lavičková a primář Přemysl Kohout doplňuje konkrétnější program. „Řekneme, co si mají pacienti před operací zajistit, co si s sebou mají vzít do nemocnice, jaká je tam čeká příprava před operací, jak bude probíhat pooperační a rehabilitační péče.“

Edukační setkání pacientů před totální endoprotézou kyčelního a kolenního kloubu proběhne ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice (první patro pavilon A nad informačním centrem) ve čtvrtek 9. září od 13 hodin.

Vstup je zdarma a rezervace není nutná. „Potřeba je ale mít negativní antigenní nebo PCR test, případně doložit, že je účastník alespoň 14 dní po první dávce očkování. Na místě nabízíme provedení antigenního testu, ale zájemci musí přijít půl hodiny před začátkem. Nutný je také mít s sebou respirátor,“ dodává praktické informace Monika Zachrlová, mluvčí Nemocnice Jihlava.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pixabay.com

Štítky kloub, endoprotéza, výměna, operace, přednáška

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.