středa 17. srpna 2022 Petra

Když fotbal pomáhá... Nadační fond Šťastná hvězda pořádá benefici na podporu léčby mozkové obrny

V sobotu 10. června se ve Stáji u Jihlavy koná benefiční fotbalový zápas na podporu Nadačního fondu Šťastná hvězda. Výtěžek z akce bude věnován na charitativní účely, konkrétně na léčbu dětské mozkové obrny.

V rámci benefice se utká se místní tým špičky krajského přeboru TJ Sapeli Polná proti Menšíkově 11. Za tento jihomoravský tým vedený synem legendárního herce Vladimíra Menšíka nastoupí mimo jiné i Libor Došek, Petr Štěpán a mnoho dalších známých osobností. 

V rámci doprovodného program vystoupí dětská skupina Čiperkové, kteří zpívají a tančí pro všechny věkové kategorie. Dále se návštěvníci mohou těšit na zpěváka Hynka Tomma, zpěvačku Petru Slaninovou, show s Miss Angelikou a mladou začínající zpěvačku Olinku Rumlovou. Celým odpolednem bude provázet moderátor Martin Málek.

Pro děti je připraven skákací hrad, soutěže s hvězdičkovým maskotem a malování na obličej. Nebudou chybět balonky, dárky a sladké odměny.

Výtěžek z benefiční akce poputuje na na léčbu KLIM-THERAPY, která pomáhá dětem s mozkovou obrnou.

Vstupné 70,- Kč, děti do 3 let zdarma. Utkání začíná v sobotu 10. června ve 14 hodin. Připraveno bude bohaté občerstvení.

Foto Nadační fond Šťastná hvězda | Zdroj Nadační fond Šťastná hvězda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.