Počasí dnes18 °C, zítra20 °C
Úterý 28. května 2024  |  Svátek má Vilém
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Víkend jedinečných slev v Cityparku Jihlava. Na prvních 150 zákazníků čeká odměna

PR článek

Od pátku 12. dubna do pondělí 15. dubna 2024 se můžete v Cityparku Jihlava těšit na několik desítek slevových akcí najednou. Navíc prvních 150 nakupujících čeká v sobotu 13. dubna odměna v podobě dárkové karty Citypark v hodnotě 500 Kč.

„Jarní sezóna je u nás vždy spojena se slevami. O víkendu u nás mohou návštěvníci výhodně nakoupit v celé řadě obchodů, a navíc na ně čeká jarní inspirace v podobě nových módních kolekcí a dalšího zboží, které k nadcházejícímu jaru patří,“ říká Tomáš Duroň, Centre manager obchodního centra Citypark Jihlava.

Víkend jedinečných slev a jarní nabídky

Ve dnech 12. - 15. dubna budou pro návštěvníky Citypark Jihlava připraveny slevové akce nejen v obchodech zapojených do Dnů Marianne, ale i u dalších. Zákazníci se mohou těšit na slevy v desítkách obchodů, které budou označeny samolepkou Marianne nebo „Výhodné nákupy zde“. V Cityparku Jihlava se mohou návštěvníci těšit také na nové jarní módní kolekce a další sortiment.

Sobotní nákupy s odměnou 500 Kč

Na prvních 150 návštěvníků centra čeká dárková karta Citypark za 500 Kč. Stačí nakoupit minimálně za 2 500 Kč zboží alespoň ve 2 obchodech zapojených do akce Víkend jedinečných slev a vyzvednout si u hostesek na horní pasáži u prodejny iWant dárkovou kartu. Účtenky za nákupy mohou zákazníci hosteskám předkládat od 10:00 do 19:00, případně do vyčerpání dárkových karet Citypark.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky nákup, jaro, víkend, sleva, zákazník, Citypark, Jihlava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Víkend jedinečných slev v Cityparku Jihlava. Na prvních 150 zákazníků čeká odměna | Společnost | Zprávy | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.