úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Bezpečný život na Vysočině. Policie chystá program pro děti i promenádní koncert se známými melodiemi

Preventivní a prezentační akce Bezpečný život na Vysočině, která se bude konat v úterý 14. září 2021 od 9 do 12 hodin na Masarykově náměstí v Jihlavě, je určena pro širokou veřejnost, především pro děti mateřských škol a žáky ze základních a středních škol z celého Jihlavska.

„V průběhu dopoledne budeme prezentovat veřejnosti moderní policejní techniku, služební dopravní prostředky, policejní výstroj a výzbroj a předvedeme také celou řadu zajímavých dynamických i statických ukázek. Na akci s námi spolupracuje BESIP a Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra České republiky. Oba partneři se na náměstí představí se svými aktivitami. Vstup na akci je zdarma,“ zve Dana Čírtková, mluvčí policistů.

Časový harmonogram akce
9:00 – 10:00 - zahájení akce, statické ukázky, soutěže, kvízy, testy, možnost prohlídky moderní policejní techniky, výzbroje a výstroje
10:00 – 11:00 – dynamické ukázky – policejní kynologové, pořádková jednotka, speciální jednotka Dukovany
11:00- 12:00 – statické ukázky, soutěže, kvízy, testy, možnost prohlídky moderní policejní techniky, výzbroje a výstroje

Na dopolední program bude navazovat promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, který proběhne ve stejný den, tedy 14. září od 14 hodin v parku Gustava Mahlera v Jihlavě. „Koncert bude zdarma a přijít na něj může kdokoliv," dodává mluvčí Čírtková. 

Ohodnoť článek

Foto Facebook Hradní stráž

Štítky policie, bezpečný život, výročí, prevence, veřejnost, koncert, promenádní, Hudba hradní stráže

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.