pondělí 28. září 2020 Václav

Jihlavané mohou během června vyjádřit svůj názor na kulturu, volný čas a cestovní ruch

Během června se Jihlavané budou moci zúčastnit velkého dotazníkového šetření, které je součástí tvorby Strategie pro kulturu, volný čas a cestovní ruch města Jihlavy. Jeho výsledky mohou pomoci ke zkvalitnění služeb v uvedených oblastech, tedy v kultuře, volném čase a cestovním ruchu krajského města.

Pestrost a kvalita nabídky je jedním z předpokladů pro to, aby město dokázalo udržet a přilákat mladé lidi, kvalifikovanou pracovní sílu, které se mnohým podnikům aktuálně nedostává, a v neposlední řadě větší množství návštěvníků a turistů, kteří každoročně na Vysočinu zavítají,“ říká k připravované strategii primátor města Rudolf Chloupek.

Tištěnou verzi dotazníku najdou obyvatelé Jihlavy v červnovém vydání Novin jihlavské radnice. Od června najdou zájemci dotazník v elektronické podobě zde.

Kdo dotazník vyplní, dostane malý příspěvek pro osobní bezpečnost v dopravě – reflexní pásku s logem města Jihlavy. Po ukončení dotazníkového šetření bude začátkem července vylosováno 10 výherců, kteří obdrží hodnotné poukazy na kulturní a volnočasové aktivity,“ popsal Radek Tulis, mluvčí jihlavské radnice.

Výhry jsou následující:

1. cena – dárkový poukaz do ZOO Jihlava v hodnotě 500,- a kreditová vstupenka do DIODu v hodnotě 300,-

2. a 3. cena - dárkový poukaz do ZOO Jihlava v hodnotě 500,-

4. a 5. cena - rodinná vstupenka do Rodinného parku Robinson v hodnotě 499,-

6., 7., 8. cena - volná vstupenka do Rodinného parku Robinson pro dvě děti v hodnotě 318,-

9. cena - kreditová vstupenka do DIODu v hodnotě 300,-

10. cena – dárkový poukaz do ZOO Jihlava v hodnotě 200,-

Výherci budou kontaktováni na uvedené emailové adresy či telefonní čísla.

Názory obyvatel, které se objeví v dotaznících, se objeví v celkové zprávě o stavu kultury a cestovního ruchu v Jihlavě. „Ta bude dále podkladem pro pracovní skupiny, které budou v období od srpna do října navrhovat konkrétní opatření a řešení. Do pracovních skupin je možné se zapojit na veřejném setkání, které se koná 22. června v DIODu od 16 hodin, a je otevřené všem, kdo mají o danou problematiku zájem,“ zve k účasti náměstek primátora Milan Kolář. Na setkání je třeba se registrovat, podrobnější informace případně podá Lenka Mikletičová na e-mailu: toto@kvasi.cz.

Foto Dominik Svoboda | Zdroj Magistrát města Jihlavy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.