pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Bosch svařák 2019: Vystoupí Petr Kolář a Aneta Langerová, nebude chybět ohňostroj

Také letos se v předvánočním čase, konkrétně v pátek 13. prosince prosince, v Jihlavě na Masarykově náměstí bude opět konat akce s názvem Bosch svařák. I v tomto roce je program 16. ročníku víc než lákavý. Kromě stánků se svařeným vínem přijedou na Vysočinu hned dvě hudební hvězdy.

Pódium bude na začátku patřit lokálním interpretům, a to folklórnímu souboru Vysočan a vánočnímu vystoupení jihlavské umělecké školy.

Se svým koncertem pak do Jihlavy dojede známý český zpěvák Petr Kolář (17:10), poté bude následovat vystoupení Anety Langerové (18:15). Vše bude završeno, tak jako každý rok, ohňostrojem.

Mezi lidmi budou opět chodit andělé na chůdách, kteří budou dětem i dospělým rozdávat sladkosti. Bosch zajistí i čtyři stánky s charitativním prodejem výrobků a zboží, jehož koupí můžete podpořit regionální neziskové organizace. Ke koupi bude také limitovaná edice jednoho tisíce hrnků s originálním potiskem. Chybět nebude ani štrůdl nebo trdelník zdarma.

Stejně jako v loňském roce bude na jihlavském náměstí také vánoční Bosch kamion, ve kterém se děti mohou setkat s čertem, Mikulášem a andělem. Výtěžek z letošního Svařáku věnuje společnost BOSCH DIESEL s.r.o. Nemocnici Jihlava. Část výtěžku obdrží kardiologie a druhou část pak interní oddělení.

Začátek akce je ve 14 hodin, program na pódiu poběží od 15 hodin a vyvrcholí velkolepým ohňostrojem v 19 hodin.
 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text | Foto Bosch Diesel

Štítky Bosch svařák, Aneta Langerová, Petr Kolář

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.