Aktuálně

V Třešti vyhořel byt. Kriminalisté následně zjistili, že šlo o varnu pervitinu více...

Policisté prověřují tragickou nehodu u Polné. Prosí veřejnost o spolupráci více...

FOTO: Po původní silnici v Heleníně není ani památky. Vzniká tam kruhový objezd více...

Na nákladním autě praskla pneumatika, neovladatelný kolos zastavila svodidla více...

Na dálnici ve směru na Brno se převrátil kamion, od rána se stalo více než dvacet nehod

Autoři | Foto www.commons.wikimedia.org | Zdroj ČTK

Dálnice D1 byla na Vysočině před 17. hodinou uzavřena, a to na 128. kilometru ve směru na Brno. Převrátil se tam kamion. Policie odkláněla osobní dopravu na regionální silnice na sjezdu 119 u Velkého Beranova na Jihlavsku.

AKTUALIZOVÁNO 19:33: „Řidič byl zraněn,“ uvedla mluvčí krajské policie Monika Pátková. Dopravu na Vysočině od rána ztěžují sněhové přeháňky, na silnicích se stalo přes dvacet nehod.

Kamion havaroval mezi exity 119 Velký Beranov a 134 Měřín, ležel na boku přes vozovku. Dálnice byla uzavřena před 17. hodinou. Řidiči osobních aut tento úsek objížděli po silnicích II. třídy číslo 353 a 602, kamiony podle mluvčí musely zůstat na dálnici. Provoz jedním pruhem byl obnoven po 19.30.

Na celé Vysočině vyšetřovala policie od dnešního rána do odpoledních hodin přes dvacet nehod. Jeden řidič zraněný na Žďársku byl převezen do nemocnice.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Brno, silnice, havárie, policie, Kraj Vysočina, Velký Beranov, okres Jihlava, Měřín, okres Žďár nad Sázavou

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.