pondělí 12. dubna 2021 Julius

U Heraltic došlo ráno k nehodě. Na vyproštění byl povolán jeřáb

Počasí a nový sníh i dnes komplikuje cestování po Vysočině. Policisté od rána evidují hned několik nehod. Hasiči vyjížděli například k nehodě u Heraltic na Třebíčsku. Řidič z ní naštěstí vyvázl bez zranění.

Nehoda byla na operační středisko nahlášená v 6:30. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Okříšek.

„Z nehody vyvázl řidič vozidla bez zranění. Na vyproštění havarovaného vozidla byl na místo události povolán jeřáb. Zasahující jednotky hasičů provedly na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily. Zásah na místě události stále probíhá. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," uvedla k ranní nehodě Petra Musilová, mluvčí krajských hasičů. 

Policie od rána na Vysočině šetřila 6 dopravních nehod, všechny byly bez zranění.  Jak uvedla mluvčí policistů Dana Čírtková.  Sjízdnost silnic ovlivňuje počasí. Některé silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, jsou pokryté vrstvou sněhu a mohou být také zledovatělé. Proto musí řidiči jezdit opatrně a přizpůsobit rychlost stavu silnice.

„Problémy nám řidiči hlásili ze silnice I/38 u obce Želetava, z okolí Nového Města na Moravě – blokuje silnici kamion, ze silnice II/405 d Brtnice, ze silnice Červená Hospoda- Stařeč, silnici Velká Bíteš – Křoví blokuje vozidlo," dodává Dana Čírtková. 

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto HZS Kraje Vysočina

Štítky nehoda, počasí, sníh, Heraltice, jeřáb, vyproštění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.