Počasí dnes-1,5 °C, zítra-1,2 °C
Sobota 22. února 2025  |  Svátek má Petr
Bez reklam

Aktuálně

Rodiče, připravte se. V sobotu ve čtyři hodiny odpoledne začíná možnost hlásit děti na tábor v zoo více...

Kabát, Marek Ztracený, Kryštof nebo Leoš Mareš? Horáckou arénu otevře česká hvězda více...

Mladík v trolejbusu zaútočil na seniorku, policie nyní hledá jeho druhou oběť více...

Řidič bagru najel na krajnici a skončil v příkopu. V úterý se silnice uzavře a stroj čeká vyprošťování

Autoři | Foto Policie ČR

Řidiči, kteří budou zítra dopoledne projíždět po silnici 23 v úseku obce Stařeč na Třebíčsku, musí počítat s chvilkovou uzavírkou. Bude se tam totiž vyprošťovat bagr, který havaroval v neděli 24. března.

Řidič bagru havaroval na zmíněné silnici nedaleko železničního přejezdu.

„S pracovním strojem vyjel v časných ranních hodinách na nezpevněnou krajnici a následně se bagr převrátil na bok do silničního příkopu. Po přijetí oznámení provedli policisté šetření, ohledání a zadokumentování dopravní nehody. Řidič bagru je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy, za který mu byla uložena pokuta v příkazním řízení," informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Vyprošťování havarovaného pracovního stroje by mělo probíhat zítra v dopoledních hodinách. Podle Kroutilové bude nutné silnici po dobu provádění vyprošťovacích prací uzavřít.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky bagr, nehoda, vyproštění, omezení, Stařeč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Řidič bagru najel na krajnici a skončil v příkopu. V úterý se silnice uzavře a stroj čeká vyprošťování | Třebíčsko | Z kraje | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.