<

Aktuálně

Řidiče v Jihlavě čekají měsíce omezení. Třída Legionářů se na jaře rozkope více...

V aktuální chřipkové sezoně zaznamenali hygienici na Vysočině dvě úmrtí více...

Smutná zpráva z Dalešic: Policisté našli tělo svého kolegy dvacet metrů pod hladinou více...

DRBNA HISTORIČKA: Staří Jihlavané měli v zimě jistotu. Kachlová kamna více...

Policisté na dálnici D1 kontrolovali cizince, který neměl v Česku co dělat více...

U Kamenice dnes ráno havarovala řidička, skončila v nemocnici více...

Za požár v bytě může cigareta

V úterý krátce po osmé hodině ranní vyjeli havlíčkobrodští hasiči k požáru v bytovce v Mírovce na Havlíčkobrodsku. Pomáhali jim jejich dobrovolní kolegové z Přibyslavi, Mírovky a jednotka podnikových hasičů z Čepra a.s. Šlapanov.

Jak uvedla tisková mluvčí Petra Musilová, do bytu museli hasiči násilně vniknout a kvůli silnému zakouření zasahovat v dýchací technice. Známky plamenného hoření v bytě hasiči nenalezli. Za pomoci přirozené a přetlakové ventilace byt odvětrali.

Nejprve se zasahujícím hasičům jevila jako nejpravděpodobnější příčina vzniku požáru technická závada na některém z kuchyňských spotřebičů. Následné vyšetřování však odhalilo, že požár vznikl díky nedbalosti, kdy majitelé bytu do odpadkového koše v kuchyni vysypali popelník s nedostatečně uhašenými nedopalky.

Při události nebyl nikdo zraněn. Škoda se vyšplhala na 100 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za dva miliony korun.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky požár, cigareta, nedopalek, škoda, Mírovka, Čepro, okres Havlíčkův Brod, Přibyslav, Šlapanov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.