čtvrtek 6. května 2021 Radoslav

Dalibor Mašek

Dalibor Mašek » Články

Vysočina vyválčila ve Varnsdorfu bod, v tabulce je dál devátá

Zatímco v minulém kole Vysočina v závěru zápas ztratila, v dnešním 22. kole druhé ligy v něm jeden bod vybojovala. Na neoblíbeném varnsdorfském pažitu remízou 1:1 potvrdila stávající devátou příčku, má však náskok jen čtyři body na sestupové pásmo.

Od tohoto týdne probíhá v Jihlavě deratizace. Potkanů je nejvíce na Březinkách, Dolině nebo v Kollárově ulici

Od 4. do 19. května probíhá na území Jihlavy plošná deratizace. Na některých sídlištích se přemnožili potkani a je nutné likvidovat tam jejich nory. Naopak v rozsáhlém podzemí pod historickým centrem se potkani moc nedrží.

Mistrovství Evropy ve 24hodinovém závodě na kolech se v Jihlavě uskuteční příští rok

Jihlava měla letos od 26. do 27. června hostit 24hodinové Mistrovství Evropy horských kol 2021. Závod se ale musí kvůli současnému šíření pandemie nemoci COVID-19 o rok posunout. Organizace WEMBO již stanovila nový termín ME v Jihlavě, a to na...

Řidič se třemi promile způsobil nehodu a odjel, později se na místo vrátil

Zřejmě se v něm pohnulo černé svědomí a na místo nehody, kterou způsobil a odjel od ní, se vrátil. I tak si dvaadvacetiletý řidič řádně zavařil, bylo naměřeno skoro 3 promile alkoholu v dechu.

Vysočina v závěru promrhala tříbrankové vedení, s Vlašimí jen remizovala a je devátá

Vše směřovalo k pohodlnému zisku tří bodů, v závěru zápasu však Vysočinu postihl nevídaný kolaps. Od Vlašimi si v poslední desetiminutovce nechala dát tři góly, které rezultovaly v remízu 3:3. V druholigové tabulce je Vysočina stále devátá.

Řidiči, pozor. Na 95. kilometru dálnice dojde v noci na sobotu a neděli k několika krátkodobým uzavírkám

Kdo bude v následujících dvou nocích cestovat po dálnici D1, měl by zbystřit zejména na 95. kilometru. Kvůli odstraňování lan na ekoduktu zde dojde k několika krátkodobým uzavírkám jízdního pásu.

Pojďte diskutovat o změnách klimatu v Jihlavě. Virtuální kavárna se koná v pondělí v 17 hodin

Klima se mění a Jihlava s ním. Snad kromě loňského roku byla poslední léta velmi teplá a bez srážek, na což se musí adaptovat i město Jihlava. Ale jak? Diskutovat můžete v pondělí 3. května od 17 hodin ve virtuální kavárně.

Drama v Třebíči: Mladík nedal přednost autobusu, na zatroubení reagoval vytažením pistole

V hodně divokou a rušnou se změnila čtvrteční služba řidiče linkového autobusu. V Třebíči zatroubil na osobní vozidlo, které mu nedalo přednost, a jeho řidič na něj namířil střelnou zbraň. Incident pak vyvrcholil na semaforech, kde došlo k...

Extraligový sen se rozplynul, Dukla v rozhodujícím zápase nezvládla první třetinu

V Jihlavě v příští sezóně extraligu neuvidíme. Dukla totiž v rozhodujícím sedmém zápase finálové série nezvládla první třetinu a dovolila Kladnu čtyřikrát skórovat. Přestože jihlavští hráči duel nezabalili, prohru 5:2 už neodvrátili. Příští...

POLITICKÁ KORIDA: Jak kolegové hodnotí odchod Miroslava Tomance z jihlavského zastupitelstva?

Jeho hlas byl na zasedáních městského zastupitelstva často a hlasitě slyšet, ke konci dubna však Miroslav Tomanec z Fóra Jihlava, které s koaličními partnery krajskému městu vládne, ze své pozice odchází. Jak jeho rozhodnutí a osobu vnímají jiní...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.