pátek 29. května 2020 Maxim

Také tento rok se bude hledat Stavba Vysočiny. Vyhlášeno je sedm kategorií

S příchodem nového roku je opět aktuální regionální soutěž Stavba Vysočiny. Tento rok se vyhlašuje již po čtrnácté. Je možné přihlašovat stavby realizované v Kraji Vysočina od 1. ledna 2014 do 31. prosince 2015.

Hodnotit se budou stavby hned v sedmi soutěžních kategoriích - Novostavby občanské vybavenosti, Rekonstrukce staveb občanské vybavenosti, Stavby pro bydlení, Dopravní a inženýrské stavby, Revitalizace veřejných prostranství, Průmyslové a technologické stavby a Vodohospodářské a ekologické stavby.

Jako každý rok, i letos bude udělena speciální cena hejtmana Kraje Vysočina. V loňském roce ji získala zdařilá stavba obecního úřadu ve Velké Losenici.

Stavby přihlášené do soutěže bude posuzovat odborná porota, která uděluje tituly Stavba roku. Na základě sms hlasování bude udělen titul Cena veřejnosti.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v pondělí 13. června v areálu Zámku Valeč, který byl loni oceněn titulem Prestižní stavba Vysočiny 2014.

Příjem přihlášek aktuálního ročníku soutěže bude ukončen 6. května 2016, ale do konce února je možné zaregistrovat stavbu za nižší účastnický poplatek.

Soutěž pořádá Spolek stavba Vysočiny a vypisuje ji ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví ČR (SPS), Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) a Krajem Vysočina.

Foto www.ikrajvysocina.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.