neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Je libo tanec? Punč? Chlebíček? To vše na vás čeká o víkendu na Vysočině

Vánoce jsou definitivně za námi, před námi je již druhý lednový víkend, a my vám jako každý pátek nabízíme několik tipů, co dnes, zítra nebo v neděli můžete na Vysočině podniknout. Připraveno je od každého trochu, tak si jistě každý z vás vybere.

Besedovat se bude dnes v Havlíčkově Brodě

Na besedu se známým frontmanem Tří sester Lou Fanánkem Hagenem můžete zajet do Havlíčkova Brodu, konkrétně do poetického podkroví Kavárny U Notáře dnes od 19 hodin. Diskutovat s příchozími návštěvníky bude i scenárista a dramaturg Martin Bezouška. Akce je beznadějně vyprodaná.

Příjemné s užitečným spojte na plese v Jihlavě

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava dnes od 20 hodin v Hotelu Gustav Mahler pořádá svůj první charitativní ples. Moderátorem večera bude Milan Řezníček. Hraje skupina Faethon. Nachystáno je hned několik předtančení. Cena vstupenky je 150 korun.

Na chlebíčky do Třebíče

Na první ochutnávkovou akci s názvem Obložení chlebíčci trošku jinak zve třebíčský bar Toscana. Pokud máte rádi chlebíčky s uzeným lososem, italskou šunkou, vajíčkem, tuňákem, krevetou či avokádem, pak do Toscany zajděte dnes v 16 hodin.

Svůj program má opět i Horácké divadlo

Jako každý víkend, i tento lze zajít do Horáckého divadla v krajské Jihlavě. Dnes se od 19 hodin hraje slavná hra Romeo a Julie, tu je netřeba představovat. Zítra hrají herci divadla hned dvakrát – pro děti v 16 hodin pravidelné Pohádky na schodech, za vstupenku zaplatíte dvacet korun. V 19 hodin se podruhé představí Romeo a Julie.

Za otužilci do Hrotovic

V Hrotovicích na Třebíčsku bude v sobotu pořádná zima, ale zřejmě jen neotužilcům. Pořadatelé zvou na Tříkrálové koupání otužilců. Start je ve 13.30. Pro návštěvníky koupání je připraveno občerstvení.

Tříkrálový koncert v přibyslavském kostele

Určitě nezapomeneme pozvat i na nějakou hudební akci. V Přibyslavi se na zítra chystá Tříkrálový koncert, a to v 18 hodin ve farním kostele. Pořadatelem koncertu je Charita spolu s Městem Přibyslav.

Prohlídka třebíčského zámku v kostýmech

Tak trošku jinou, kostýmovanou prohlídku třebíčského zámku můžete vidět v sobotu hned ve dvou časech – ve 14 a v 15 hodin. Hraje Divadelní spolek Ampulka, akce je vhodná pro děti od 12 let. Za vstupenku zaplatíte  65 a 90 korun.

Tančit se bude ve Velkém Meziříčí

Město Velké Meziříčí pořádá v sobotu Ples města. Hrát bude skupina Sabrin Band a Emanuel Míšek. Speciálním hostem bude Těžkej Pokondr. Součástí programu bude i slosovatelná tombola. Tančit se bude od 19.30 ve velkém sále Jupiter clubu.

Na francouzký humor do divadla v Jihlavě

V neděli od 10 hodin se v jihlavském Divadle Na Kopečku hraje francouzská konverzační komedie Tou Tou aneb když se ztratí pes v režii Petra Soumara. Hrají herci z DS NaKop Tyjátr Jihlava.

Plavba a tříkrálový punč se chystá v Kramolíně

Kramolín na Třebíčsku zve v neděli na Tříkrálovou plavbu s charitou, kde tři králové zazpívají koledy. Zahřeje vás tříkrálový punč. Veškeré vstupné poputuje na Tříkrálovou sbírku. Vyplouvá se ve 13 hodin z kramolínského přístaviště.

Chyběla vám v článku nějaká akce, na kterou by bylo dobré všechny pozvat? Pokud ano, napište nám o ní na e-mail: redakce@jihlavskadrbna.cz či na náš facebook.
Moc rádi na ni všechny čtenáře pozveme.

 

 

 

Foto www.commons.wikimedia.org

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.