sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "neděle"

POČASÍ NA NEDĚLI: Léto pokračuje, teploty budou lehce pod třicet stupňů

V neděli bude jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Během odpoledne bude postupně oblačno, ojediněle přijdou přeháňky nebo bouřky, k večeru od západu srážky místy, ojediněle i silné bouřky.

Dnes popřejte svým tatínkům. Den otců se slaví už od roku 1966

Třetí neděle v červnu v mnoha zemích včetně ČR patři všem tatínkům, slavíme totiž Den otců. U nás se zatím více slaví Den matek, který má určitě delší tradici.

POČASÍ NA NEDĚLI: Dopoledne deštivé, po obědě se lehce vyčasí

Během neděle bude zataženo, na většině území se pak vyskytne občasný déšť, zpočátku místy i vydatnější. Během odpoledne postupně budou srážky jen místy, večer jich bude i nadále ubývat.

Na D1 u Humpolce budou v noci uzavírky kvůli stavbě mostů

Na dálnici D1 mezi Humpolcem a Koberovicemi dnes začnou noční uzavírky kvůli stavbě mostů. Od 21 hodin budou stavbaři postupně osazovat deset nosníků na 88,4. kilometru. Auta bude policie zastavovat v jednom a pak v druhém směru vždy na 20 minut....

Na opravované D1 budou o víkendu noční uzavírky. Řidiči musí počítat se zdržením

Na opravované části dálnice D1 mezi exity Koberovice - Humpolec budou o víkendu noční uzavírky kvůli stavbě dvou mostů. V sobotu i v neděli bude doprava přerušovaná od 21:00. V neděli by měly dvacetiminutové uzavírky skončit do 10:00. Práce...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "neděle"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "neděle"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.